Strona główna » Schody i okładziny stopni z betonu architektonicznego

Schody i okładziny stopni z betonu architektonicznego

Schody z betonu architektonicznego zarówno te zewnętrzne, jak wewnętrzne charakteryzuje przede wszystkim: odporność, funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz odpowiednia prezencja. Stopnie betonowe są nieustannie eksploatowane, muszą być więc trwałe i odporne, a przy tym estetyczne, niezależnie od tego, czy są nowe, czy mają już swoje lata i jak często się ich używa.

Beton architektoniczny jest materiałem zapewniającym wszystkie powyższe właściwości. Nadaje się do stosowania zarówno na zewnątrz – wystawiony na działanie warunków atmosferycznych, jak i wewnątrz obiektów – również tych mocno eksploatowanych np. budynków użyteczności publicznej szczególnie w większych miastach takich jak Wrocław. Schody z betonu architektonicznego, betonowe nakładki na stopnie oraz inne elementy betonowe to tylko niektóre elementy naszej oferty.

Znajdziecie tutaj Państwo także okładziny z betonu architektonicznego, stopnie betonowe oraz inne elementy betonowe na schody.

Wykonujemy stopnie i podstopnice, nakładki w kształcie litery „L”, oraz prefabrykaty schodów.

Betonowe elementy są impregnowane i mają gładką lub delikatnie porowatą strukturę.

W przypadku elementów typu „L” element pionowy (podstopnica) jest porowaty/mocno porowaty.

Schody betonowe – dostępne kolory:
Biały
Szary (naturalny)
Ciemny szary
Antracyt

Stopnie betonowe i inne elementy

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór zarówno schodów, jak i okładzin stopni, a także stopnie, podstopnice i nakładki w kształcie litery „L”.

Betonowe elementy Modern Concrete łączą estetykę, trwałość i najwyższą jakość. Wykonywane są z dbałością o szczegóły, aby każdy pojedynczy stopień był nieskazitelny. Warto wiedzieć, że technologia produkcji betonu zapewnia nieco odmienną fakturę każdego elementu, co nadaje im niepowtarzalności i indywidualnego charakteru. Wykonujemy stopnie schodowe betonowe o dowolnej strukturze – gładkiej lub delikatnie porowatej, zapewniającej mniejsze ryzyko poślizgu. Beton architektoniczny w naszym wykonaniu przygotowywany jest w kilku wersjach kolorystycznych, aby bezproblemowo można było uzyskać zamierzone efekty. Dzięki temu produkty można dopasować do każdego wnętrza lub elewacji budynku.

Betonowe schody i stopnie betonowe na schody zewnętrzne Modern Concrete są nowoczesne, eleganckie, trwałe i estetyczne. Polecamy je m.in. do:

  • zabudowy mieszkalnej i użytkowej,

  • do klatek schodowych,

  • innych przestrzeni w industrialnym stylu.

Wszystkie nasze produkty – stopnie z betonu architektonicznego, okładziny i prefabrykaty – są impregnowane. Dzięki temu są to produkty prawdziwie uniwersalne: zamówione u nas schody z betonu architektonicznego sprawdzą się jako schody wewnętrzne (w klatkach schodowych, mieszkaniach dwupoziomowych czy piętrowych domkach), ale można je również zamontować na zewnątrz – przy wejściu do budynku albo zejściu na taras. Nasze schody można wykorzystywać zatem nie tylko w prywatnej zabudowie. Spełnią swoją funkcję także przy budynkach publicznych albo w parkach – jako konstrukcja amfiteatru czy wejście do eleganckiej altany. Sprawdź nasze okładziny na stopnie betonowe zewnętrzne i wewnętrzne!