SCHODY I OKŁADZINY STOPNI Z BETONU ARCHITEKTONICZNEGO

 

Istotnymi cechami schodów zewnętrznych i wewnętrznych są: odporność, funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz prezencja. Stopnie schodów są nieustannie eksploatowane, muszą być więc trwałe i odporne, a przy tym estetyczne, niezależnie od tego, czy są nowe, czy mają już swoje lata i jak często się ich używa.

Beton architektoniczny jest materiałem zapewniającym wszystkie powyższe właściwości. Nadaje się do stosowania zarówno na zewnątrz – wystawiony na działanie warunków atmosferycznych, jak i wewnątrz obiektów – również tych mocno eksploatowanych np. budynków użyteczności publicznej. W ofercie znajdują się schody z betonu architektonicznego, stopnie betonowe jako okładziny stopni oraz inne elementy betonowe.

Oferujemy okładziny z betonu architektonicznego, stopnie betonowe oraz inne elementy betonowe na schody.

Wykonujemy stopnie i podstopnice, nakładki w kształcie litery „L”, oraz prefabrykaty schodów.

Betonowe elementy są impregnowane i mają gładką lub delikatnie porowatą strukturę.
W przypadku elementów typu „L” element pionowy (podstopnica) jest porowaty/mocno porowaty.

 

Schody betonowe – dostępne kolory:

płytki betonowe białe
Biały

płytki betonowe - jasny szary
Szary (naturalny)

płytki betonowe - ciemny szary
Ciemny szary

Płytki betonowe - antracyt
Antracyt

Zobacz Galerię

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór zarówno schodów, jak i okładzin stopni, a także stopnie, podstopnice i nakładki w kształcie litery „L”.

Betonowe elementy Modern Concrete łączą estetykę, trwałość i najwyższą jakość. Wykonywane są z dbałością o szczegóły, by każdy pojedynczy stopień był nieskazitelny. Warto wiedzieć, że technologia produkcji betonu zapewnia nieco odmienną fakturę każdego elementu, co nadaje im niepowtarzalności i indywidualnego charakteru. Wykonujemy stopnie betonowe o dowolnej strukturze – gładkiej lub delikatnie porowatej, zapewniającej mniejsze ryzyko poślizgu. Beton architektoniczny w naszym wykonaniu przygotowywany jest w kilku wersjach kolorystycznych, aby bezproblemowo można było uzyskać zamierzone efekty. Dzięki temu produkty można dopasować do każdego wnętrza lub elewacji budynku. Betonowe schody i stopnie z betonu Modern Concrete są nowoczesne, eleganckie, trwałe i estetyczne. Polecamy je do zabudowy mieszkalnej, użytkowej, do klatek schodowych i innych przestrzeni w industrialnym stylu.

Wszystkie nasze produkty – stopnie betonowe, okładziny i prefabrykaty – są impregnowane. Dzięki temu są to produkty prawdziwie uniwersalne: zamówione u nas schody z betonu architektonicznego sprawdzą się jako schody wewnętrzne (w klatkach schodowych, mieszkaniach dwupoziomowych czy piętrowych domkach), ale można je również zamontować na zewnątrz – przy wejściu do budynku albo zejściu na taras. Nasze schody można wykorzystywać zatem nie tylko w prywatnej zabudowie. Spełnią swoją funkcję także przy budynkach publicznych albo w parkach – jako konstrukcja amfiteatru czy wejście do eleganckiej altany. Sprawdź nasze okładziny na schody betonowe zewnętrzne i wewnętrzne!