SCHODY I OKŁADZINY STOPNI Z BETONU ARCHITEKTONICZNEGO

Ważną cechą zarówno schodów w domu, jak i schodów zewnętrznych, jest ich funkcjonalność oraz trwałość nierozerwalnie połączona z bezpieczeństwem w użytkowaniu i estetyką wykończenia. Materiał przeznaczony na ich wykończenie należy wybierać kierując się powyższymi cechami.

Beton architektoniczny jest nowoczesnym rozwiązaniem, które cechuje się niebanalnym wzornictwem. Jest idealnym rozwiązaniem dla wykończenia schodów w domu, ogrodzie, biurach, budynkach użyteczności publicznej, parkach. Schody z betonu architektonicznego, a także stopnie betonowe (okładziny stopni) to ważny element naszej oferty. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Wykonujemy na zamówienie zarówno okładziny z betonu architektonicznego na schody, jak i całe elementy – stopnie betonowe.

W naszej ofercie znajdą Państwo stopnie i podstopnice, nakładki w kształcie litery „L”, oraz prefabrykaty schodów.

Stopnie mają gładką/ delikatnie porowatą strukturę i są impregnowane.

Dostępna jest nasza pełna kolorystyka:

płytki betonowe białe

Biały

płytki betonowe - jasny szary

Szary (naturalny)

płytki betonowe - ciemny szary

Ciemny szary

Płytki betonowe - antracyt

Antracyt

Zobacz Galerię

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór zarówno schodów, jak i okładzin stopni, a także stopnie, podstopnice i nakładki w kształcie litery „L”.

Nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o każdy szczegół. Oferujemy stopnie betonowe o dowolnej strukturze: nasze schody z betonu architektonicznego mogą mieć strukturę gładką lub delikatnie porowatą – w zależności od Państwa potrzeb czy wymogów otoczenia. Stopnie betonowe i ich okładziny oferujemy w pełnej kolorystyce, dzięki czemu mają Państwo pewność, że znajdą u nas te idealne. Szeroka gama kolorystyczna i różnorodność struktury sprawiają, że oferowane przez nas produkty będą pasowały do każdego wnętrza. Stopnie z betonu architektonicznego są rozwiązaniem eleganckim i minimalistycznym, które idealnie sprawdzi się w nowoczesnej zabudowie, np. mieszkaniach o industrialnym charakterze (tzw. loftach) czy eleganckich klatkach schodowych.

Wszystkie nasze produkty – stopnie betonowe, okładziny i prefabrykaty – są impregnowane. Dzięki temu są to produkty prawdziwie uniwersalne: zamówione u nas schody z betonu architektonicznego sprawdzą się jako schody wewnętrzne (w klatkach schodowych, mieszkaniach dwupoziomowych czy piętrowych domkach), ale można je również zamontować na zewnątrz – przy wejściu do budynku albo zejściu na taras. Nasze schody można wykorzystywać zatem nie tylko w prywatnej zabudowie. Spełnią swoją funkcję także przy budynkach publicznych albo w parkach – jako konstrukcja amfiteatru czy wejście do eleganckiej altany.