Płyty betonowe / elewacyjne – oferta i cennik

MODERN CONCRETE to płyty elewacyjne z wysokiej jakości betonu architektonicznego, o pięknie ukształtowanej strukturze (od satynowej gładkości po średnią i mocną porowatość), smukłe i bardzo cienkie (8mm).

Technologia ręcznego wylewania i szalowania płyt powoduje, że szare, jednorodne i minimalistyczne płyty są jednocześnie unikatowe i niepowtarzalne, jak linie papilarne naszych palców.

Idealnie dopracowana mieszanka pozwoliła na stworzenie lekkich i wytrzymałych płyt.

FAKTURA PŁYT Z BETONU ARCHITEKTONICZNEGO

płyta betonowa gładka
Gładka
płyta betonowa porowata
Porowata
płyta betonowa mocno porowata
Mocno porowata

KOLORYSTYKA PŁYT  Z BETONU ARCHITEKTONICZNEGO

 

płytki betonowe białe
Biały
płytki betonowe - jasny szary
Szary (naturalny)
płytki betonowe - ciemny szary
Ciemny szary
Płytki betonowe - antracyt
Antracyt
płyty betonowe 60 cm / 120 cm

60 cm / 120 cm

Grubość: 1,1cm / 2 cm
Powierzchnia: 0,72 m²
Waga: 13kg / 24 kg

Płytki betonowe 50 cm / 100 cm

50 cm / 100 cm

Grubość: 1,5 cm
Powierzchnia: 0,5 m²
Waga: 15 kg

CENY PŁYT Z BETONU ARCHITEKTONICZNEGO

CENA KATALOGOWA
FORMAT 120 x 60 x 2 cm
netto brutto
117 zł/szt 143,91 zł/szt
162,5 zł/m² 199,88 zł/m²
CENA KATALOGOWA
FORMAT 100 x 50 x 1,5 cm
netto brutto
75 zł/szt 92,25 zł/szt
150 zł/m² 184,50 zł/m²
CENA PROMOCYJNA
FORMAT 120 x 60 x 2 cm
netto brutto
99 zł/szt 121,77 zł/szt
137,5 zł/m² 169,13 zł/m²
CENA PROMOCYJNA
FORMAT 100 x 50 x 1,5 cm
netto brutto
69 zł/szt 84,87 zł/szt
138 zł/m² 169,74 zł/m²

DODATKI

Otwory imitujące kotwy– 2,5 zł/szt/netto

Nawiercanie dziur na kotwy – 0,7 zł/szt/netto

Kotwy dekoracyjne widoczne – 2,5 zł/szt/netto

USŁUGI DODATKOWE

Docinanie płyt +12 zł/mb/netto

Impregnowanie +10 zł/m2/netto

Impregnat 80 zł/1L (10-12m2)/netto

Płyty architektoniczne – funkcjonalne i dekoracyjne

Myślisz, że beton i ściany betonowe to po prostu mieszanina wody, cementu i piasku, i że nie da się z tego zrobić nic interesującego? Jeszcze nie wiesz, jak bardzo się mylisz. Sprawdź nasze realizacje na płytki betonowe, a przekonasz się, że w betonie architektonicznym drzemie niesamowita siła konstrukcyjna i dekoracyjna.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w dostarczaniu sprawdzonych, wytrzymałych i korzystnych rozwiązań architektoniczno-budowlanych, a zwłaszcza produkujemy elewacyjne płyty betonowe. Modern Concrete to producent ścian, płyt i elementów konstrukcyjnych z betonu, w ofercie mamy między innymi: płyty betonowe dekoracyjne, beton architektoniczny zewnętrzny, płytki imitujące beton, a także blaty kuchenne i łazienkowe.

Dlaczego warto zastosować beton na ścianę?

Mówi się, że w prostocie jest siła. I to właśnie ta prostota przemawia za zastosowaniem rozwiązania, jakim są płyty betonowe na ścianę. Dzięki technologii ręcznego wylewania i szalowania płyt, każdy egzemplarz jest nieco inny. Każda płyta betonowa elewacyjna charakteryzuje się indywidualną, niepowtarzalną fakturą, jak linie papilarne palców. Ale jednocześnie płyty betonowe są powtarzalne, co oznacza, że mają taką samą wielkość, grubość i skład. Nasi klienci mogą być pewni każdego, pojedynczego egzemplarza.

Płyty betonowe na ścianę są wytrzymałe, odporne na warunki atmosferyczne i łatwe w montażu. Mając odrobinę wiedzy i czasu, można je zamontować samodzielnie, co z pewnością ograniczy koszty budowy lub remontu. Jeżeli nie wiesz, jak zamontować betonowe płyty elewacyjne, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny poradnik, jak założyć płyty betonowe na elewacje.

Jak wykorzystać płyty betonowe architektoniczne? 

Beton jest niezwykle uniwersalnym materiałem, który można dopasowywać do wizji projektanta. Płytki betonowe elewacyjne świetnie sprawdzą się jako wykończenie zewnętrznych ścian zarówno w przypadku budynków jednorodzinnych, jak i dużych obiektów takich jak bloki, biurowce, czy galerie handlowe. Elewacje betonowe są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne, a także miejskie zabrudzenia (osady, smog, błoto). Betonowe płytki elewacyjne sprawdzą się jako zastępstwo dla tradycyjnego tynku lub jako dodatkowy element dekoracyjny dla przełamania stylizacji obiektu.

 

Beton elewacyjny sprawdzi się również przy innych elementach architektury zewnętrznej. Na przykład płytki betonowe dekoracyjne można użyć do murów i ogrodzeń, a także jako panele betonowe na ścianę garażu, czy inny zewnętrzny rodzaj wykończenia.

Betonowe płyty na ścianę polecane są również jako rodzaj dekoracji wnętrz. Polecamy płytki betonowe dekoracyjne, które w różnych konfiguracjach i w różnych odmianach mogą stanowić doskonałe uzupełnienie industrialnego, minimalistycznego lub dowolnego innego rodzaju wystroju. Nasze płyty betonowe na ścianę wykonywane są w kilku wersjach (odcienie naturalnego betonu), a dwie płyty architektoniczne nigdy nie są identyczne. Płyty betonowe dekoracyjne można łączyć ze sobą i dobierać tak, aby tworzyły ciekawe kompozycje.

Płyty betonowe na ścianę Modern Concrete mają własną, indywidualną fakturę oraz kolorystykę. To nie jest po prostu zwykły beton, lecz coś znacznie więcej – panele betonowe dekoracyjne przeznaczone jako sposób na wykończenie mieszkań, lokali, korytarzy, klatek schodowych, czy innych wnętrz. Płyty betonowe na ścianę są trwałe, wytrzymałe i łatwe w czyszczeniu, nawet w przypadku trudnych zabrudzeń, takich jak tłuste plamy.

 

Pod akapitem „Dlaczego warto zastosować beton na ścianę”

Płyty betonowe – najważniejsze zalety:

  • Wiele możliwości – płyty elewacyjne i panele betonowe dekoracyjne mogą mieć wiele, różnych zastosowań. Można nimi wyłożyć zewnętrzną ścianę budynku albo wykonać z nich podmurówkę. Mogą też posłużyć jako dekoracje wnętrz mieszkań, beton na ścianę do wyłożenia korytarzy, klatek schodowych itd.

  • Atrakcyjne wizualnie – beton architektoniczny elewacyjny wykonywany jest tradycyjnie, jest ręcznie wylewany, a to oznacza że każda płyta ma nieco inny charakter i wygląd. Płytki betonowe dekoracyjne powstają w naszej hali produkcyjnej, gdzie stosujemy specjalne mieszanki barwników, aby uzyskać ciekawe efekty kolorystyczne.

  • Trwałe – płyta betonowa jest odporna na warunki atmosferyczne, ścieranie, uszkodzenia mechaniczne, a także na działanie mikroorganizmów i grzybów. Pod warunkiem okresowej konserwacji, taka płyta zniesie naprawdę wiele.

  • Łatwe do montażu i demontażu – płyty betonowe na ścianę można zamówić gotowe z dowozem, a następnie samodzielnie zamontować. Nie są do tego wymagane specjalistyczne urządzenia. Gdyby zdarzyło się tak, że jakaś płyta ulegnie zniszczeniu można ją łatwo zdemontować i wymienić bez konieczności renowacji całej ściany. Płytki elewacyjne betonowe to przede wszystkim wygoda!

  • Korzystna cena – wreszcie to, co bardzo często liczy się podczas budowy, czyli koszty. Beton dekoracyjny cena za m2 jest bardzo atrakcyjna zestawiając koszty z jakością

5 powodów, dla których warto kupować płyty architektoniczne bezpośrednio u producenta Modern Concrete:

Po pierwsze: Oszczędzasz

Cena płyt z betonu architektonicznego jest o wiele niższa u producenta niż u pośredników.

Po drugie: Ty decydujesz

Płyty betonowe dekoracyjne wykonywane są na indywidualne zamówienie, a to oznacza, że możemy wyprodukować panele betonowe na ścianę o innej grubości niż standardowa. W dowolnym kolorze, rozmiarze, a nawet wzornictwie.

Po trzecie: Pełny serwis

Zapewniamy fachową pomoc w obliczeniu ilości płyt potrzebnych do realizacji. Produkujemy i montujemy na zamówienie nasze płyty elewacyjne betonowe. Mamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu unikniesz niespodzianek podczas budowy i remontu.

Po czwarte: Dopasowanie

Zapewniamy idealnie dopasowane płyty z betonu – betonowe płytki elewacyjne będą spasowane co do milimetra. Dodatkowo możemy przygotować elementy już pocięte na wymiar tak, aby klient mógł tylko zamontować zamówione płytki betonowe elewacyjne, bez wcześniejszych przygotowań, cięcia i mierzenia. Wykonamy równe cięcia i otwory, co znacznie ułatwia montaż.

Po piąte: Transport płyt

Zabezpieczamy betonowe płyty na ścianę w taki sposób, aby zminimalizować możliwość uszkodzenia ich podczas przewozu. Transport jest usługą doliczaną dodatkowo, ale dzięki zamówieniu płyty betonowej wraz z transportem, możesz być pewny, że cena będzie atrakcyjna.

Płyty betonowe dekoracyjne

Oferta na beton ozdobny na ścianę

Modern Concrete jest polską firmą produkującą płytki betonowe z wysokiej jakości, odpornego i ozdobnego materiału, jakim jest beton elewacyjny. Wykonujemy zarówno standardowe rozmiary, jak i niestandardowe elementy na indywidualne zamówienie klienta lub architekta projektującego obiekt. Jesteśmy elastyczni i z przyjemnością zaproponujemy ciekawe rozwiązania na ozdobne płyty betonowe architektoniczne.

Ściany betonowe dekoracyjne – atrakcyjny design – niska cena – wysoka jakość!

Dowiedz się więcej!

Skontaktuj się z nami!
Zapewnimy Ci fachową obsługę i doradztwo.

Dokonując zakupu naszych produktów oświadczasz, iż zapoznałeś się z regulaminem oraz kartą produktu.