Strona główna » Beton architektoniczny

Beton architektoniczny

beton architektoniczny

​Beton architektoniczny od firmy Modern Concrete to wysokiej jakości materiał wykończeniowy, którego podstawowymi zaletami są: trwałość, estetyczny i designerski wygląd oraz szerokie możliwości zastosowania. Dostarczamy zarówno płyty z betonu architektonicznego na ścianę, okładziny z betonu architektonicznego na schody, jak i elementy małej architektury. Wykonujemy również projekty indywidualne. Choć najpopularniejsze są płyty, to beton architektoniczny daje o wiele większej możliwości w zakresie aranżacji. O różnych zastosowaniach betonu architektonicznego na ścianie piszemy również na naszym blogu, gdzie przedstawiamy Wam nasze inspiracje.

architektoniczny beton

Oto, co możemy zaproponować w ramach naszego sklepu!

Faktura betonu architektonicznego

Gładka
Porowata
Mocno porowata

Beton architektoniczny – kolory

Biały
Szary (naturalny)
Ciemny szary
Antracyt

Płyty elewacyjne z betonu architektonicznego

Modern Concrete oferuje szeroki wybór płyt elewacyjnych. Zewnętrzna ściana z betonu architektonicznego prezentuje się elegancko i okazale, jest odporna na działanie czynników atmosferycznych oraz na uszkodzenia mechaniczne. Sposób montażu płyt elewacyjnych sprawia, że beton na ścianach zewnętrznych chroni i jednocześnie pełni funkcję dekoracyjną. Tego rodzaju elewacje są popularne na ścianach takich obiektów jak bloki mieszkalne, apartamentowce, galerie handlowe, obiekty biznesowe, a coraz częściej spotyka się je w domach jednorodzinnych, gdzie na elewacjach kładzie się takie panele. Beton architektoniczny może być położony na całej elewacji lub na jej części. Jeżeli interesuje Cię beton na ścianach zewnętrznych, koniecznie sprawdź ofertę na płyty elewacyjne.

Płyty ścienne wewnętrzne z betonu architektonicznego

Do czego może jeszcze posłużyć beton architektoniczny? Płyty doskonale sprawdzą się jako element wystroju wnętrz. Nasze płyty z betonu architektonicznego wykonywane są z gładkiego, porowatego lub mocno porowatego tworzywa o odcieniu od białego, poprzez szary aż po antracyt. Beton na ścianach wewnętrznych prezentuje się niezwykle gustownie i pasuje zarówno do drewna, szkła i metalu, jak i do klasycznych tynkowych ścian. Przykładowe realizacje, jak wygląda taka ściana z betonu architektonicznego, znajdziesz w ofercie na płyty ścienne wewnętrzne.

Beton architektoniczny jako okładziny stopni na schody

Mamy również propozycję dla osób, które poszukują ciekawych rozwiązań na schody zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne i na klatki schodowe. Okładzina z betonu architektonicznego to dobry sposób, by zabezpieczyć schody oraz zmienić ich wygląd. W Modern Concrete wykonujemy okładziny z betonu architektonicznego, stopnie i podstopnice, a także prefabrykaty schodów. Mają one porowatą strukturę i są impregnowane przed negatywnym wpływem wilgoci. Sprawdź szczegóły: schody i okładziny stopni.

Betonowe płyty tarasowe i ogrodowe

Modern Concrete oferuje również możliwość wykonania okładzin na tarasy. Gotowy beton architektoniczny jako płyty ogrodowe do wykładania ścieżek to ciekawa propozycja do ogrodów i działek, a także do dekoracji hotelowych ogrodów, przestrzeni, tarasów i balkonów. Płyty z betonu architektonicznego mają to do siebie, że przy odpowiedniej impregnacji i zasadach użytkowania świetnie sprawdzą się właśnie jako takie elementy. Ich wysoka trwałość sprawia, że dobrze znoszą zarówno wysokie temperatury w słoneczne lato, jak i mrozy zimą. Jeżeli interesuje Cię architektoniczny beton na taras lub do ogrodu, koniecznie sprawdź nasz sklep: betonowe płyty tarasowe.

Mała architektura

Gotowy beton architektoniczny to nie tylko płyty na ściany, to również szeroki wybór tzw. elementów małej architektury. W Modern Concrete wykonujemy między innymi donice betonowe o różnych kształtach, kosze na śmieci, siedziska i ławki oraz wiele innych przedmiotów, które mogą pojawić się w przestrzeni publicznej lub na prywatnych działkach i ogrodach. Nasza firma podejmuje się zarówno wykonania całych projektów, jak i przygotowania prefabrykatów do wykorzystania według własnego planu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: sklep małej architektury z betonu.

Projekty indywidualne

Beton architektoniczny daje wiele możliwości, dlatego w Modern Concrete nie zamykamy się wyłącznie na podstawową ofertę zawierającą beton architektoniczny na ścianę, panele i płyty z betonu oraz okładziny schodów i elementy małej architektury. Wykonujemy również zamówienia indywidualne na podstawie gotowych projektów – zarówno całe, jak i produkty będące elementami większej konstrukcji. Jeżeli masz jakiś pomysł i szukasz firmy, która tworzy dowolne projekty z betonu architektonicznego, zgłoś się do nas! Poznaj: projekty indywidualne z betonu.

Beton architektoniczny Modern Concrete – jeden sklep, dobre ceny, wiele możliwości!

Aby ułatwić wybór, przygotowaliśmy szeroki wybór gotowych płyt z betonu, ale dajemy też możliwość przygotowania produktów według indywidualnych potrzeb. Ceny zwykłych płyt z betonu podane są na stronie w zakładce oferta, gdzie aktualizujemy nasz cennik. Natomiast, jeżeli interesują Cię ceny na nietypowe płyty z betonu architektonicznego o innych kształtach lub wymiarach, zapytaj nas o cennik, przygotujemy indywidualną propozycję.

Modern Concrete – gotowy beton architektoniczny do wnętrza i na elewacje. Styl, jakość i elegancja!