PROJEKTY INDYWIDUALNE

 

Obserwując rosnące zapotrzebowanie na nietypowe, niebanalne rozwiązania z wykorzystaniem betonu, oferujemy naszym Klientom wykonanie najśmielszych projektów możliwych do wykonania z betonu architektonicznego.

Wykonaliśmy już szereg nietypowych Zamówień, np. wykończenie betonowe baru, podesty wejściowe do domów, indywidualnie zaprojektowane blaty do łazienek, stopnie betonowe, podesty pod pomniki, obramowania okienne, parapety i wiele innych.

SKONTAKTUJ SIĘ, PRZEŚLIJ SWÓJ PROJEKT, POMOŻEMY CI GO ZREALIZOWAĆ! – TEL. 537 131 155 lub biuro@modernconcrete.pl

Zobacz Galerię

Beton architektoniczny ma wiele zastosowań, a powstałe z niego konstrukcje są ciekawe wizualnie, trwałe i odporne na uszkodzenia. Beton nie jest nudnym tworzywem, a w dobrych rękach ujawnia swoje nader interesujące właściwości! W Modern Concrete wiemy, jak beton nagiąć do naszej woli.

Prefabrykacja z betonu architektonicznego to nic innego, jak proces wcześniejszego przygotowywania małych elementów architektury, które następnie składane są w całość na miejscu budowy. Elementy prefabrykowane z betonu architektonicznego wykorzystywane są do wytwarzania części konstrukcyjnych, elewacyjnych, czy jako składowe małej architektury, którą możemy obserwować w przestrzeni publicznej.

Prefabrykacja z betonu architektonicznego – zalety:

  • Możliwość wykonania różnych przedmiotów i ich komponentów. Najczęściej spotykane to: ławki, kosze na śmieci, schody, donice, płoty.

  • Powtarzalność w zakresie formy i dokładność pod względem wymiarów.

  • Możliwość otrzymania różnych wersji kolorystycznych i faktur.

  • Elementy prefabrykowane z betonu architektonicznego są do siebie bardzo podobne, ale nigdy nie są identyczne. Można powiedzieć, że mają swoje indywidualne „odciski palców”.

  •  Automatyzacja procesu umożliwia wysoką wydajność produkcji.

Prefabrykacja z betonu architektonicznego jest procesem dającym wiele możliwości i znacznie przyspieszającym przebieg budowy oraz wykończenia budynków czy obiektów architektury miejskiej. Elementy prefabrykowane z betonu architektonicznego od Modern Concrete można zamówić z wyprzedzeniem na podstawie wcześniej przygotowanego projektu lub wykorzystać gotowe elementy z naszej oferty. Znajdują się w niej między innymi okładziny na elewacje, płyty wewnętrzne, stopnie schodów, donice i betonowe blaty.