Strona główna » Beton architektoniczny » Ogrodzenie z betonu architektonicznego

Ogrodzenie z betonu architektonicznego

ogrodzenie z płyt betonu architektonicznego

Ogrodzenie z betonu architektonicznego zapewnia osłonę przed ciekawskimi spojrzeniami, trzyma niepowołanych gości z daleka, wyznacza granice własności. Ogrodzenie z płyt betonu architektonicznego prezentuje się też elegancko, profesjonalnie oraz designersko. Wystarczy spojrzeć na liczne realizacje Modern Concrete, aby przekonać się, że płot z betonu architektonicznego jest nie tylko barierą trudną do sforsowania, ale też strukturą dekoracyjną.

Płyty okładzinowe na ogrodzenia

120x60x2 cm

Powierzchnia: 0,72 m²
Waga: 24 kg
100x50x1,5 cm

Powierzchnia: 0,5 m²
Waga: 15 kg

Ogrodzenie z betonu architektonicznego Modern Concrete powstaje z gotowych, precyzyjnie odlewanych bloków. Każdy element jest ze sobą ściśle dopasowany bez luzów i nieestetycznych szczelin czy skaz. Nowoczesne ogrodzenia z betonu architektonicznego są minimalistyczne, a przez to łatwo je dostosować do różnego rodzaju aranżacji domów i ogrodów. To konstrukcje, które wpasują się zarówno w miejską, jak i wiejską przestrzeń. Z możliwości, jakie dają płyty z betonu architektonicznego na ogrodzenie chętnie korzystają więc nie tylko klienci indywidualni wykorzystując je w przestrzeni swojego domu. Doceniają je także klienci biznesowi, którym zależy, aby nowoczesne ogrodzenia z betonu architektonicznego stanęły w przestrzeni miejskiej lub też na terenie firm i placówek użyteczności publicznej zwłaszcza w większych miastach takich jak Wrocław.

Płyty ogrodzeniowe – postaw na trwałą konstrukcję

Nowoczesne ogrodzenia z betonu architektonicznego są niezwykle trwałymi konstrukcjami. Betonowe płyty są odporne na warunki atmosferyczne, uszkodzenia mechaniczne, nie poddają się działaniu mikroflory, a ich czyszczenie jest bardzo łatwe i nie wymaga stosowania szczególnych środków chemicznych. Płyty ogrodzeniowe z betonu architektonicznego pozostają też jednymi z najbardziej odpornych na upływ czasu. Wszystko to decyduje o dużej popularności, którą cieszy się od lat ogrodzenie z betonu architektonicznego. Cena, która jest bardzo przystępna, dodatkowo przemawia za zakupem.

Dlaczego warto wybrać beton architektoniczny na ogrodzenie?

Beton architektoniczny na ogrodzenie jest dobrym wyborem z wielu względów.

  • Płyty ogrodzeniowe z betonu architektonicznego wykonywane są osobno, co zapewnia nieco odmienny wygląd każdego elementu. Różnice są drobne i zawierają się w pewnych niedoskonałościach, rowkach oraz strukturze betonu.

  • Duże bloki powodują, że płot z betonu architektonicznego buduje się szybko i sprawnie.

  • Dzięki możliwości zamówienia bloków o różnych odcieniach i strukturze można uzyskać niezwykle ciekawe wizualne efekty.

  • Ogrodzenie z betonu architektonicznego można łączyć z metalowymi i drewnianymi segmentami, dzięki czemu taki mur nie musi być jednolity, przypominający ogrodzenie twierdzy. Wręcz przeciwnie – może być atrakcyjną kompozycją składającą się z wielu komponentów.

  • Płyty ogrodzeniowe z betonu architektonicznego są trwałe i odporne na uszkodzenia. Jest to więc konstrukcja na długie lata, która oprze się negatywnym skutkom działania deszczu, śniegu, mrozu, promieniowania UV, nierozważnego parkowania, czy nawet aktom wandalizmu.

  • Ogrodzenie z betonu architektonicznego zapewni zarówno Tobie, jak i wszystkim domownikom poczucie bezpieczeństwa, a także prywatność. Skontaktuj się z nami, aby złożyć zamówienie.