Strona główna » Realizacje

Realizacje

Realizacje i aranżacje z zastosowaniem betonu architektonicznego. Beton architektoniczny to doskonała propozycja dla osób ceniących estetykę wnętrz nowoczesnych, industrialnych czy loftowych.

Znawców tego stylu z pewnością zadowolą wysokiej jakości płyty MODERN CONCRETE, które już znalazły swoje miejsce w wielu aranżacjach wnętrz w całej Polsce.

To, co jest tak bardzo przez wielu cenioną zaletą, że nie ma dwóch takich samych płyt. Oczywiście dobieramy sobie kolor i fakturę, ale porowatość i lekkie przebarwienia charakterystyczne dla betonu zawsze tworzą indywidualny i niepowtarzalny wzór. Aranżacje z betonu architektonicznego – zapraszamy do przejrzenia poniższej galerii.

Poznaj nasze realizacje i aranżacje

Przekonaj się, co można zrobić z betonu architektonicznego

Myślisz że miejsce betonu jest na ścianie pod warstwą tynku i farby? I tu się mylisz, ponieważ beton może być wykorzystany zarówno do wykonywania elementów konstrukcyjnych, jak i wykończeniowych.

Firma Modern Concerte wykonała wiele interesujących realizacji z wykorzystaniem ozdobnego betonu na ściany, podłogi, zewnętrzne elewacje i wewnętrzne elementy wykończeniowe. Produkujemy również drobne dodatki do wnętrz, np. betonowe blaty kuchenne, cieszące się ogromną popularnością w nowoczesnych domach.

Na tej stronie zgromadziliśmy nasze najciekawsze realizacje. Są to zarówno drobne wstawki i dodatki do mieszkań, jak i całe konstrukcje oraz elewacje budynków. Na zdjęciach możesz obejrzeć, jak wyglądają ściany z płyt betonowych i zasięgnąć inspiracji, jak może wyglądać Twoje mieszkanie, dom lub inny lokal, który zamierzasz wyremontować.

Każda z przedstawionych tutaj realizacji charakteryzuje się własnym, odmiennym stylem, co nadaje wnętrzu indywidualności. Ściany wyłożone płytami betonowymi są surowe, ale majestatyczne, pełne minimalistycznego wdzięku, który ujawnia się zwłaszcza w połączeniu z chromowanymi oraz szklanymi elementami. Pięknie prezentują się podświetlone białym lub kolorowym światłem LED albo po prostu zwykłym, naturalnym światłem słońca.

Przedstawione tutaj aranżacje zostały wykonane z płyt i elementów betonowych, które możesz obejrzeć na przykład w dziale oferta. Znajdziesz tam również informacje o zastosowaniu i zaletach rozwiązań Modern Concrete.

Dla kogo wykończenia z betonu?

  • Do industrialnych, minimalistycznych i nowoczesnych mieszkań

  • Do domów jednorodzinnych

  • Do kuchni, salonu, łazienki

  • Do biur, salonów i obiektów użyteczności publicznej

  • Do obiektów wellness&spa

  • Do wszystkich miejsc, gdzie będzie pasował industrialny styl wystroju

Skontaktuj się z nami!
Zapewnimy Ci fachową obsługę i doradztwo.

Zgoda*
Modern Concrete

Dokonując zakupu naszych produktów oświadczasz, iż zapoznałeś się z regulaminem oraz kartą produktu.