Strona główna » O nas

O firmie

Modern Concrete jest polskim producentem betonu architektonicznego.

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu płyt w oparciu o własną technologię wypracowaną przez nasz zespół, co sprawia, że płytki betonowe przez nas oferowane są trwałe i wysokiej jakości.

Beton architektoniczny, to doskonała propozycja dla osób ceniących estetykę wnętrz nowoczesnych, industrialnych, czy loftowych. Produkt ten cieszy się dużą popularnością wśród aktualnie panujących trendów w budownictwie czy aranżacji wnętrz.

Firma Modern Concrete to zespół młodych ludzi otwartych na nowe inspiracje, ceniących nowoczesny design i wzornictwo i gotowych na wyzwania stawiane nam przez naszych Klientów.

Dlaczego warto kupować płyty betonowe u producenta?

Jeżeli szukasz uniwersalnego tworzywa wykończeniowego, polecamy beton architektoniczny. Jako producent zapewniamy szeroką ofertę nie tylko gotowych płyt, ale też obiektów na zamówienie.
Niskie ceny płyt z betonu architektonicznego
Dzięki temu, że kupujecie płyty u producenta, otrzymujecie najniższą z możliwych cen. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem płyt z betonu architektonicznego Modern Concrete.
Szybka i terminowa realizacja zamówienia
Beton architektoniczny w naturalnej formie występuje w wielu odcieniach – nie tylko szarym. Na zamówienie możemy wyprodukować beton dekoracyjny w każdym kolorze.
Realizacja dużego zamówienia nie jest dla nas problemem
Posiadamy duże stany magazynowe płyt. Dzięki temu jesteśmy wstanie zapewnić terminowe realizacje największych zamówień.
Bezpieczny i szybki transport
Jako producent posiadamy opracowany system kontroli i pakowania płyt. Wysyłamy je na paletach, każda warstwa płyt jest oddzielona przekładkami. Dzięki solidnemu zabezpieczeniu przesyłek, docierają one do naszych klientów w Polsce i Europie bez uszkodzeń.
Płyty w różnych rozmiarach
Produkujemy płyty w dwóch standardowych rozmiarach 50 x 100 cm i 60 x 120 cm. Jesteśmy wstanie wyprodukować płyty o różnych rozmiarach, w tym celu prosimy o kontakt. Nasze płyty cechują się dużą wytrzymałością i są stosunkowo lekkie.
Lekkie i wytrzymałe płyty
Oferowana przez nas wielkość i grubość płyt z betonu architektonicznego, zapewnia im wystarczająca wytrzymałość, dlatego nie muszą być dodatkowo zbrojone, co wpływa na to, że oferowane przez nas płyty są zarówno wytrzymałe jak i lekkie.
Rzetelne, profesjonalne doradztwo
Jako producent płyt z betonu architektonicznego, najlepiej znamy swój produkt. Dzięki temu otrzymacie porady wprost u źródła. Jako producent płyt z betonu architektonicznego współpracujemy z architektami wnętrz, deweloperami i firmami budowlanymi. Nasze płyty z betonu architektonicznego zdobią budynki nie tylko w polsce ale i za granicą. W naszym dziale z realizacjami znajdziecie część z naszych licznych realizacji.

Współpraca

Modern Concrete jest odzwierciedleniem naszych wizji oraz poczucia estetyki, dlatego bardzo prężnie działa i szybko się rozwija, pokazując beton z innej strony i ukazując jego piękno i niepowtarzalny wygląd.

Wszystkich zainteresowanych współpracą (architektów, designerów, handlowców) zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką gamą produktów i zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami!
Zapewnimy Ci fachową obsługę i doradztwo.

Zgoda*
Modern Concrete

Dokonując zakupu naszych produktów oświadczasz, iż zapoznałeś się z regulaminem oraz kartą produktu.