Mała architektura z betonu architektonicznego

 

 

Beton jest tworzywem, z którego można wyczarować ogrom pomysłowych przedmiotów i elementów dekoracyjnych. To nie tylko materiał konstrukcyjny, ale też ozdobny, czego dowodem jest mała architektura z betonu. Przykładów tego typu realizacji jest wiele, a beton architektoniczny świetnie sprawdza się zarówno do zastosowań ogrodowych, przydomowych i przyhotelowych, jak i do uatrakcyjnienia przestrzeni użytku publicznego.

Wykonujemy elementy nietypowe, płyty tarasowe jak i okładzinowe w indywidualnych wymiarach dla Klientów indywidualnych i firm.

Poniżej oferta naszych standardowych produktów:

Donice betonowe

Donica 100x50x50cm

Donice kwadratowe

50x50x50 40x40x40

Donica 50x50x50

Donice kwadratowe wysokie

50x50x50 40x40x40

Donice prostokątne

100x50x50 80x40x40

Donice prostokątne wysokie

120x40x70, 100x30x60

KOLORYSTYKA ELEMENTÓW TARASOWYCH I OGRODOWYCH:
płytki betonowe białe

Biały

płytki betonowe - jasny szary

Szary (naturalny)

płytki betonowe - ciemny szary

Ciemny szary

Płytki betonowe - antracyt
Antracyt

Beżowy

Zobacz Galerię

Mała architektura z betonu architektonicznego ma wiele zalet. To przede wszystkim trwałość, która przewyższa wiele innych materiałów – beton pod względem odporności ma niewiele sobie równych. Kolejnym atutem tego typu konstrukcji jest plastyczność i łatwość kształtowania na etapie produkcji. Jesteśmy w stanie wykonać naprawdę wiele z tego materiału. Mała architektura z betonu zachwyca mnogością kształtów, form i pomysłowością. Następną zaletą, na którą warto zwrócić uwagę jest prostota i minimalizm, a jednocześnie styl, jakim charakteryzuje się mała architektura z betonu architektonicznego. Postawne kształty, monumentalne rozmiary, albo wręcz przeciwnie – delikatne, choć wyraziste elementy, cechujące się typową dla betonu formą – to wszystko sprawia, że możliwość kształtowania charakteru przestrzeni jest niemal nieograniczona.

Oferta Modern Concrete obejmuje zarówno gotowe elementy małej architektury, wykonywane z prefabrykatów, jak i produkty na specjalne zamówienie, według życzeń klienta. Mała architektura z betonu to między innymi ozdobne donice betonowe, ławy i krzesła ogrodowe, kosze na śmieci, czy rzeźby, posągi lub inne elementy sztuki.

Wystroju tarasu czy ogrodu mogą dopełnić inne elementy – mała architektura z betonu  architektonicznego jest nie tylko wytrzymała, ale stanowi także świetną ozdobę. Ze względu na minimalistyczny charakter mała architektura z betonu w postaci prostych donic umożliwi dowolną aranżację tarasu lub ogrodu poprzez dobór odpowiednich roślin – kolorowe rośliny kwitnące nadadzą zupełnie innego charakteru niż wijące się bluszcze czy eleganckie bambusy.

Jeżeli szukasz ozdoby, która w nietypowy i zauważalny sposób uświetni taras, podjazd pod dom, ogród, alejkę lub miejsce w przestrzeni publicznej, to mała architektura z betonu jest dokładnie tym, czego potrzebujesz.

Wykonujemy projekty na indywidualne zamówienie, mamy również szeroką bazę gotowych realizacji, które możesz obejrzeć w naszej ofercie i zamówić. Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć i realizacjami. Jeżeli natomiast szukasz inspiracji na to, jak mała architektura z betonu może ozdobić Twoją przestrzeń, koniecznie odwiedź blog Modern Concrete, gdzie publikujemy ciekawe pomysły

 

Nie znalazłeś nic dla siebie?

Skontaktuj się z nami – wykonamy to czego szukasz! 537131155, biuro@modernconcrete.pl