Strona główna » Mała architektura z betonu

Mała architektura z betonu architektonicznego

Beton jest tworzywem, z którego można wyczarować ogrom pomysłowych przedmiotów i elementów dekoracyjnych. To nie tylko materiał konstrukcyjny, ale też ozdobny, czego dowodem jest mała architektura z betonu. Przykładów tego typu realizacji jest wiele, a beton architektoniczny świetnie sprawdza się zarówno do zastosowań ogrodowych, przydomowych i przyhotelowych, jak i do uatrakcyjnienia przestrzeni użytku publicznego.

Wykonujemy elementy nietypowe, płyty tarasowe jak i okładzinowe w indywidualnych wymiarach dla Klientów indywidualnych i firm.

Poniższa oferta dotyczy naszych standardowych produktów.

Donice betonowe

Donice kwadratowe

50x50x50
40x40x40
Donice kwadratowe wysokie

50x50x80
40x40x60
Donice prostokątne

100x50x50
80x40x40
Donice prostokątne wysokie

120x40x70
100x30x60
Kolorystyka elementów tarasowych i ogrodowych:
Biały
Szary (naturalny)
Ciemny szary
Antracyt
Beżowy

Mała architektura z betonu architektonicznego ma wiele zalet. To przede wszystkim trwałość, która przewyższa wiele innych materiałów – beton pod względem odporności ma niewiele sobie równych. Kolejnym atutem tego typu konstrukcji jest plastyczność i łatwość kształtowania na etapie produkcji. Jesteśmy w stanie wykonać naprawdę wiele z tego materiału. Mała architektura z betonu zachwyca mnogością kształtów, form i pomysłowością. Następną zaletą, na którą warto zwrócić uwagę jest prostota i minimalizm, a jednocześnie styl, jakim charakteryzuje się mała architektura z betonu architektonicznego. Postawne kształty, monumentalne rozmiary, albo wręcz przeciwnie – delikatne, choć wyraziste elementy, cechujące się typową dla betonu formą – to wszystko sprawia, że możliwość kształtowania charakteru przestrzeni jest niemal nieograniczona.

Oferta Modern Concrete obejmuje zarówno gotowe elementy małej architektury, wykonywane z prefabrykatów, jak i produkty na specjalne zamówienie, według życzeń klienta. Mała architektura z betonu to między innymi ozdobne donice betonowe, ławy i krzesła ogrodowe, kosze na śmieci, czy rzeźby, posągi lub inne elementy sztuki.

Wystroju tarasu czy ogrodu mogą dopełnić inne elementy – mała architektura z betonu  architektonicznego jest nie tylko wytrzymała, ale stanowi także świetną ozdobę. Ze względu na minimalistyczny charakter mała architektura z betonu w postaci prostych donic umożliwi dowolną aranżację tarasu lub ogrodu poprzez dobór odpowiednich roślin – kolorowe rośliny kwitnące nadadzą zupełnie innego charakteru niż wijące się bluszcze czy eleganckie bambusy.

Jeżeli szukasz ozdoby, która w nietypowy i zauważalny sposób uświetni taras, podjazd pod dom, ogród, alejkę lub miejsce w przestrzeni publicznej, to mała architektura z betonu jest dokładnie tym, czego potrzebujesz.

Wykonujemy projekty na indywidualne zamówienie, mamy również szeroką bazę gotowych realizacji, które możesz obejrzeć w naszej ofercie i zamówić. Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć i realizacjami. Jeżeli natomiast szukasz inspiracji na to, jak mała architektura z betonu może ozdobić Twoją przestrzeń, koniecznie odwiedź blog Modern Concrete, gdzie publikujemy ciekawe pomysły