Strona główna » Płyty betonowe na ścieżki ogrodowe

Płyty betonowe na ścieżki ogrodowe

Ścieżka w ogrodzie powinna być nie tylko funkcjonalna, ale także doskonale wkomponowana w otaczającą przestrzeń. Do jej wykonania świetnie sprawdzą się dostępne w wielu rozmiarach i wariantach kolorystycznych płyty betonowe. Ich produkcją oraz montażem zajmuje się Modern Concrete.

Wykonujemy płyty betonowe na ścieżki ogrodowe dla Klientów indywidualnych oraz firm. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą – płyty na ścieżki ogrodowe.

Płyty ogrodowe / chodnikowe betonowe:

100x50x6
80x40x6
80x80x6
60x60x6

Modern Concrete – płyty betonowe do ogrodu

Aby zaspokoić Państwa potrzeby, oferujemy płyty betonowe ogrodowe w szerokiej gamie kolorystycznej oraz wielu rozmiarach. Są one rozwiązaniem niezwykle uniwersalnym, pozwalającym na zbudowanie różnego rodzaju ścieżek. Płyty betonowe ogrodowe mogą tworzyć trasy o przebiegu prostym lub krętym, w zależności od indywidualnego pomysłu na rozplanowanie przestrzeni. Dopasowanie ich do otoczenia także nie powinno stanowić problemu. Nasze płyty betonowe ogrodowe cechuje prostota i minimalizm, co przekłada się na łatwość samej aranżacji. Doskonale komponują się praktycznie ze wszystkimi gatunkami roślin.

Ile kosztują płyty betonowe ogrodowe? Cena produktów Modern Concrete uzależniona jest od ich wymiarów. Wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo, aby poznać więcej szczegółów.

Płyty betonowe na ścieżki ogrodowe

Nasze płyty betonowe ogrodowe są jedyne w swoim rodzaju. Wszystko za sprawą bąbelków powietrza, powstających w procesie przygotowywania mieszanki, które nadają im oryginalnego wyglądu. Beton o charakterystycznej, porowatej powierzchni zdecydowanie wyróżnia się na tle otoczenia. Nie ma dwóch takich samych elementów z niego wykonanych, ale właśnie w tym tkwi jego urok. Każda płyta betonowa ogrodowa jest niepowtarzalna, niemniej tworzy harmonijną całość z innymi. Biegnąc pomiędzy kwiatami, drzewami i krzewami przykuwa wzrok, jednocześnie nie odciągając zbytnio uwagi od roślinności.

Płyta betonowa ogrodowa – trwała i wytrzymała

Płyty betonowe na ścieżki ogrodowe Modern Concrete cechuje nie tylko efektowny wygląd, ale także trwałość i wytrzymałość. Za sprawą nowoczesnej technologii produkcji płyta betonowa ogrodowa zawsze jest wyjątkowo solidna, odporna na pękanie oraz pochłanianie wody. Płyty betonowe na ścieżki ogrodowe nie ulegają również zniszczeniu pod wpływem warunków atmosferycznych, takich jak mróz, deszcz czy śnieg, co ma szczególne znaczenie z perspektywy ich zastosowania na zewnątrz. Nasze płyty betonowe ogrodowe mogą być używane przez cały rok w każdych warunkach i wciąż zachowują świetny stan. Właśnie to odróżnia je od elementów wykonanych z innych materiałów, wykorzystywanych do konstruowania ścieżek.

Płyty betonowe ogrodowe

To, co dodatkowo cechuje płyty betonowe ogrodowe to cena, która jest bardzo przystępna. Biorąc pod uwagę powyższe właściwości, możesz być zaskoczony, ile kosztują nasze płyty betonowe ogrodowe. Cena produktów Modern Concrete jest bardzo korzystna, zwłaszcza zważywszy na ich wysoką jakość. Jeśli chcesz zbudować ścieżkę, która będzie się prezentować przez wiele lat tak jak w momencie zakupu, nie musisz więc szukać dalej. U nas znajdziesz rozwiązanie do ogrodu na miarę Twoich potrzeb. Aranżacja nowoczesnego tarasu, ścieżki, ogrodu czy chodnika – w każdym przypadku postaw na płyty betonowe ogrodowe. Cena produktów w Modern Concrete dodatkowo zachęci Cię do zakupu. Wielu klientów indywidualnych wykorzystuje płyty także do wyłożenia podłoża wokół oczka wodnego czy basenu lub, aby postawić ogrodzenie z betonu architektonicznego. Wrocław, jak i inne większe miasta zaopatrują się natomiast w płyty w ramach budżetu miejskiego, aranżując m.in. ogrody, skateparki czy miejskie skwery.