Płyty tarasowe z betonu architektonicznego

 

Ponadczasowe, eleganckie, trwałe i niepowtarzalne – takie właśnie są elementy skonstruowane z betonu architektonicznego. Przekonaj się o tym osobiście. Materiał ten zapewnia szerokie możliwości konstrukcyjne i designerskie, a w nowoczesnych domach i ogrodach zdecydowanie przejmuje miejsce komponentów wykonanych z innych, mniej odpornych materiałów. Płyty tarasowe z betonu są trwałe, odporne na deszcz, śnieg i mróz, dzięki czemu polecane są na odsłonięte przestrzenie, tarasy, balkony i elementy małej architektury. Zobacz przykładowe realizacje!

Wykonujemy elementy nietypowe, płyty tarasowe jak i okładzinowe w indywidualnych wymiarach dla Klientów indywidualnych i firm.

Poniżej oferta naszych standardowych produktów:

Płyty tarasowe betonowe

100x50x3

80x40x3

80x80x3

60x60x3

KOLORYSTYKA ELEMENTÓW TARASOWYCH I OGRODOWYCH:
płytki betonowe białe
Biały
płytki betonowe - jasny szary
Szary (naturalny)
płytki betonowe - ciemny szary
Ciemny szary
Płytki betonowe - antracyt
Antracyt

Zobacz Galerię

Tarasy betonowe zyskują w ostatnim czasie na popularności – są eleganckie i minimalistyczne, a odpowiednio zaaranżowane płyty tarasowe z betonu architektonicznego mogą pasować do dowolnej stylistyki. Dzięki zastosowaniu odpowiednich dodatków (takich jak meble ogrodowe, poduszki czy kwietniki) można nadać tarasowi dowolny charakter: od minimalistycznej elegancji poprzez estetykę krajów południowych aż po nowoczesny etno-design. Betonowe płyty tarasowe, którą znajdą Państwo w naszej ofercie, są dostępne w różnych kolorach, co również sprzyja dowolności aranżacji.

Tarasy betonowe wbrew obiegowej opinii nie muszą być bowiem pustynią: można na nich stworzyć prawdziwą dżunglę. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by płyty tarasowe betonowe zachowały swój surowy charakter, tworząc jedyny w swoim rodzaju skandynawski klimat. Ważne jest także to, jakiej wielkości są poszczególne płyty tarasowe. Dobór właściwego rozmiaru również ma wpływ na końcowy kształt naszej aranżacji.

W przygotowanej dla Państwa ofercie zamieściliśmy płyty tarasowe betonowe różnej wielkości i w kilku klasycznych kolorach. Dzięki temu to rozwiązanie naprawdę uniwersalne – będą doskonałe jako podłoga na tarasie, ale można wyłożyć nimi także chodniki i ścieżki w ogrodzie. Specjalne okładziny z kolei pozwolą dopasować ogrodzenie do innych elementów ogrodu. Betonowe płyty tarasowe są niezwykle wytrzymałe i odporne na niskie temperatury oraz wilgoć. Jest to zatem estetyczne rozwiązanie na długie lata.

Podsumowując, płyty tarasowe to doskonały wybór na wykończenie ogrodu lub tarasu. Beton architektoniczny jest trwały, odporny na warunki atmosferyczne, a przy tym estetyczny. Dzięki szerokiej ofercie w naszym sklepie mogą Państwo wybrać takie płyty tarasowe betonowe, które będą najlepiej dopasowane do Państwa potrzeb. W przypadku mocno sprecyzowanych oczekiwań możemy Państwu zaproponować również płyty tarasowe w nietypowych rozmiarach na specjalne zamówienie, którego szczegóły ustalamy wówczas indywidualnie z każdym klientem.

Nie znalazłeś nic dla siebie?

Skontaktuj się z nami – wykonamy to czego szukasz! 537131155, biuro@modernconcrete.pl