Mała architektura – tarasy i ogrody

To jest czas betonu architektonicznego! W nowoczesnych ogrodach zdecydowanie przejmuje on miejsce tradycyjnych elementów z drewna, rattanu, plastiku jako wykończenie niebanalne, wytrzymałe i praktyczne. Jest odporny na działanie warunków atmosferycznych, a dzięki mrozoodporności i wodoszczelności staje idealnym materiałem do tworzenia licznych produktów na taras i do ogrodów. Zobacz nasze płyty tarasowe betonowe i inne realizacje z działu „mała architektura”.

Wykonujemy elementy nietypowe, płyty tarasowe jak i okładzinowe w indywidualnych wymiarach dla Klientów indywidualnych i firm.

Poniżej oferta naszych standardowych produktów:

Płyty tarasowe betonowe

100x50x3 cm

100x50x3 cm

 

80x80x3cm

60x60x3 cm

50x50x3 cm

Donice betonowe

Donica 100x50x50cm

Donica 100x50x50cm

Donica 50x50x50

Donica 50x50x50

KOLORYSTYKA ELEMENTÓW TARASOWYCH I OGRODOWYCH:

płytki betonowe białe

Biały

płytki betonowe - jasny szary

Szary (naturalny)

płytki betonowe - ciemny szary

Ciemny szary

Płytki betonowe - antracyt

Antracyt

Zobacz Galerię

Tarasy betonowe zyskują w ostatnim czasie na popularności – są eleganckie i minimalistyczne, a odpowiednio zaaranżowane płyty tarasowe z betonu architektonicznego mogą pasować do dowolnej stylistyki. Dzięki zastosowaniu odpowiednich dodatków (takich jak meble ogrodowe, poduszki czy kwietniki) można nadać tarasowi dowolny charakter: od minimalistycznej elegancji poprzez estetykę krajów południowych aż po nowoczesny etno-design. Betonowe płyty tarasowe, którą znajdą Państwo w naszej ofercie, są dostępne w różnych kolorach, co również sprzyja dowolności aranżacji.

Wystroju tarasu czy ogrodu mogą dopełnić inne elementy – mała architektura z betonu architektonicznego jest nie tylko wytrzymała, ale stanowi także świetną ozdobę. Ze względu na swój minimalistyczny charakter mała architektura z betonu w postaci prostych donic umożliwi dowolną aranżację tarasu lub ogrodu poprzez dobór odpowiednich roślin – kolorowe rośliny kwitnące nadadzą zupełnie innego charakteru niż wijące się bluszcze czy eleganckie bambusy. Tarasy betonowe wbrew obiegowej opinii nie muszą być bowiem pustynią: można na nich stworzyć prawdziwą dżunglę. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by płyty tarasowe betonowe zachowały swój surowy charakter, tworząc jedyny w swoim rodzaju skandynawski klimat. Ważne jest także to, jakiej wielkości są poszczególne płyty tarasowe. Dobór właściwego rozmiaru również ma wpływ na końcowy kształt naszej aranżacji.

W przygotowanej dla Państwa ofercie zamieściliśmy płyty tarasowe betonowe różnej wielkości i w kilku klasycznych kolorach. Dzięki temu to rozwiązanie naprawdę uniwersalne – będą doskonałe jako podłoga na tarasie, ale można wyłożyć nimi także chodniki w ogrodzie. Specjalne okładziny z kolei pozwolą dopasować ogrodzenie do innych elementów ogrodu. Betonowe płyty tarasowe są niezwykle wytrzymałe i odporne na niskie temperatury oraz wilgoć. Jest to zatem estetyczne rozwiązanie na długie lata.

Podsumowując, płyty tarasowe to doskonały wybór na wykończenie ogrodu lub tarasu. Beton architektoniczny jest trwały, odporny na warunki atmosferyczne, a przy tym estetyczny. Dzięki szerokiej ofercie w naszym sklepie mogą Państwo wybrać takie płyty tarasowe betonowe, które będą najlepiej dopasowane do Państwa potrzeb. W przypadku mocno sprecyzowanych oczekiwań możemy Państwu zaproponować również płyty tarasowe w nietypowych rozmiarach na specjalne zamówienie, którego szczegóły ustalamy wówczas indywidualnie z każdym klientem.

Nie znalazłeś nic dla siebie?

Skontaktuj się z nami – wykonamy to czego szukasz! 537131155, biuro@modernconcrete.pl