Strona główna » Płyty tarasowe betonowe

Płyty tarasowe z betonu architektonicznego

Ponadczasowe, eleganckie, trwałe i niepowtarzalne – takie właśnie są elementy skonstruowane z betonu architektonicznego. Przekonaj się o tym osobiście. Materiał ten zapewnia szerokie możliwości konstrukcyjne i designerskie, a w nowoczesnych domach i ogrodach zdecydowanie przejmuje miejsce komponentów wykonanych z innych, mniej odpornych materiałów. Płyty tarasowe z betonu są trwałe, odporne na deszcz, śnieg i mróz, dzięki czemu polecane są na odsłonięte przestrzenie, tarasy, balkony i elementy małej architektury. Zobacz przykładowe realizacje!

Wykonujemy elementy nietypowe, płyty tarasowe jak i okładzinowe w indywidualnych wymiarach dla Klientów indywidualnych i firm.

Poniższa oferta dotyczy naszych standardowych produktów.

Płyty ogrodowe / chodnikowe betonowe:

100x50x6
80x40x6
80x80x6
60x60x6
Kolorystyka elementów tarasowych i ogrodowych:
Biały
Szary (naturalny)
Ciemny szary
Antracyt

Tarasy betonowe zyskują w ostatnim czasie na popularności – są eleganckie i minimalistyczne, a odpowiednio zaaranżowane płyty tarasowe z betonu architektonicznego mogą pasować do dowolnej stylistyki. Dzięki zastosowaniu odpowiednich dodatków (takich jak meble ogrodowe, poduszki czy kwietniki) można nadać tarasowi dowolny charakter: od minimalistycznej elegancji poprzez estetykę krajów południowych aż po nowoczesny etno-design. Betonowe płyty tarasowe, którą znajdą Państwo w naszej ofercie, są dostępne w różnych kolorach, co również sprzyja dowolności aranżacji.

Tarasy betonowe wbrew obiegowej opinii nie muszą być bowiem pustynią: można na nich stworzyć prawdziwą dżunglę. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by płyty tarasowe betonowe zachowały swój surowy charakter, tworząc jedyny w swoim rodzaju skandynawski klimat. Ważne jest także to, jakiej wielkości są poszczególne płyty tarasowe. Dobór właściwego rozmiaru również ma wpływ na końcowy kształt naszej aranżacji.

W przygotowanej dla Państwa ofercie zamieściliśmy płyty tarasowe betonowe różnej wielkości i w kilku klasycznych kolorach. Dzięki temu to rozwiązanie naprawdę uniwersalne – będą doskonałe jako podłoga na tarasie, ale można wyłożyć nimi także chodniki i ścieżki w ogrodzie. Specjalne okładziny z kolei pozwolą dopasować ogrodzenie do innych elementów ogrodu. Betonowe płyty tarasowe są niezwykle wytrzymałe i odporne na niskie temperatury oraz wilgoć. Jest to zatem estetyczne rozwiązanie na długie lata.

Podsumowując, płyty tarasowe to doskonały wybór na wykończenie ogrodu lub tarasu. Beton architektoniczny jest trwały, odporny na warunki atmosferyczne, a przy tym estetyczny. Dzięki szerokiej ofercie w naszym sklepie mogą Państwo wybrać takie płyty tarasowe betonowe, które będą najlepiej dopasowane do Państwa potrzeb. W przypadku mocno sprecyzowanych oczekiwań możemy Państwu zaproponować również płyty tarasowe w nietypowych rozmiarach na specjalne zamówienie, którego szczegóły ustalamy wówczas indywidualnie z każdym klientem.