Donice z betonu architektonicznego

Beton jest tworzywem o niezwykle szerokim zastosowaniu. Można z niego zrobić nie tylko elementy wykończeniowe, ale także przedmioty o walorach dekoracyjnych i użytkowych. W ostatnim czasie popularnością cieszą się zwłaszcza donice z betonu architektonicznego. Ich produkcją zajmuje się firma Modern Concrete

Donice betonowe

Donice kwadratowe

50x50x50
40x40x40
Donice kwadratowe wysokie

50x50x80
40x40x60
Donice prostokątne

100x50x50
80x40x40
Donice prostokątne wysokie

120x40x70
100x30x60
Kolorystyka elementów tarasowych i ogrodowych:
Biały
Szary (naturalny)
Ciemny szary
Antracyt
Beżowy

Modern Concrete – producent donic betonowych

Modern Concrete to producent donic betonowych, który na pierwszym miejscu stawia zawsze zadowolenie Klientów. Dlatego proponujemy szeroki wachlarz akcesoriów ogrodowych na wymiar, a także donice betonowe na zamówienie. W zakres naszej oferty wchodzą donice z betonu architektonicznego duże i małe, o kwadratowym oraz prostokątnym kształcie, dostępne aż w pięciu wariantach kolorystycznych: białym, beżowym, naturalnym, ciemnym szarym, antracytowym.

Donice betonowe na zamówienie

Do wyboru są następujące donice betonowe na wymiar:

  • donice betonowe kwadratowe o wymiarach 50x50x50, 40x40x40

  • donice betonowe kwadratowe wysokie, 50x50x100, 40x40x60

  • donice betonowe prostokątne, 100x50x50, 80x40x40

  • donice betonowe prostokątne wysokie, 120x40x70, 100x30x60

Ile kosztują donice ogrodowe betonowe? Cena produktów podawana jest każdemu Klientowi indywidualnie. Wystarczy wysłać zapytanie mailowo lub zadzwonić, aby poznać wszystkie szczegóły.

Nowoczesne donice betonowe

Oryginalne i niepowtarzalne – te słowa najlepiej opisują donice z betonu architektonicznego. Producent Modern Concrete wykonaniem wszystkich akcesoriów ogrodowych od początku do końca zajmuje się sam, co przekłada się na ich unikalny wygląd. Robimy donice betonowe na zamówienie, które za sprawą swojej porowatej struktury, powstającej w wyniku napowietrzania oraz stygnięcia mieszanki, od razu przyciągają wzrok. W naszej ofercie nie ma dwóch modeli o takiej samej powierzchni, w czym bez wątpienia tkwi pewien urok. Każda donica ogrodowa betonowa prezentuje się nieco inaczej, choć nie zawsze jest to zauważalne na pierwszy rzut oka.

Donice betonowe do ogrodu

Donice ogrodowe z betonu architektonicznego Modern Concrete są chętnie wybierane przez Klientów indywidualnych, ale i biznesowych z racji swoich licznych zalet. Pierwsza z nich to uniwersalny i ponadczasowy design zgodny z aktualnymi trendami. W ostatnim czasie na popularności zyskał minimalizm, którego idealny wyraz stanowią nasze nowoczesne donice betonowe. Wyróżnia je prosta, wręcz surowa estetyka oraz kształt wzorowany na figurach geometrycznych. Dzięki stonowanej kolorystyce, zdominowanej przez beże i szarości, doskonale komponują się praktycznie ze wszystkimi gatunkami roślin.

Uniwersalne donice z betonu architektonicznego

Donice ogrodowe z betonu architektonicznego mają szerokie zastosowanie w aranżacjach na świeżym powietrzu. W zależności od potrzeb można je wykorzystać na wiele sposobów. Najczęściej spotyka się donice betonowe na taras, donice betonowe do ogrodu oraz donice betonowe do postawienia przed domem. Doskonale prezentują się też w ostatnim czasie donice parkowe z betonu, zwłaszcza w przestrzeni większych miast takich jak Wrocław. Donice betonowe na zamówienie, ale także wszystkie dostępne w naszym sklepie donice z betonu architektonicznego można umieścić nie tylko na zewnątrz, ale także wewnątrz budynku zgodnie z obowiązującymi trendami.

Donice betonowe – trwałe i wytrzymałe

Trwałe i wytrzymałe donice ogrodowe betonowe? Producent Modern Concrete wie, że tylko takie są w stanie przetrwać na zewnątrz niezależnie od pogody. Dzięki innowacyjnej metodzie wytwarzania nasze donice betonowe na wymiar są więc odporne na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych. Oznacza to, że mogą być postawione na dworze bez ryzyka, że promienie słoneczne czy silny deszcz zniszczą donice ogrodowe betonowe. Producent zadbał też o to, aby były chronione przed uszkodzeniami wynikającymi z przenikania wody z ziemi (chroni je przed tym specjalna warstwa impregnująca).

Przy tak wielu cennych właściwościach, dla wielu osób może być zaskoczeniem, ile kosztują oferowane przez nas donice betonowe. Ceny produktów Modern Concrete są bowiem bardzo atrakcyjne, zwłaszcza biorąc pod uwagę ich wysoką jakość. Aby się o tym przekonać, wystarczy wysłać zapytanie o „donice betonowe-cennik”. Chcesz kupić do swojego ogrodu trwałe i wytrzymałe donice z betonu architektonicznego? Producent Modern Concrete oferuje wszystko, czego potrzebujesz i to w korzystnej cenie.

Donice ogrodowe z betonu architektonicznego

Miłośnicy ogrodnictwa z pewnością znają u nas coś dla siebie. Produkujemy donice betonowe do ogrodu, które świetnie sprawdzą się do posadzenia różnego rodzaju roślinności. Najlepszym wyborem będą do nich gatunki o nie rozrastającym się nadmiernie systemie korzeniowym i stosunkowo proste w uprawie. Kosodrzewina, Berberys, Bukszpan, Miskant Chiński czy Bambus Krzewiasty to tylko niektóre z nich. Nasze donice ogrodowe betonowe można także wykorzystać do bardziej wymagających roślin. Wówczas najlepiej umieścić je w specjalnej osłonce, aby miały optymalne warunki do rozwoju. Planujesz urządzić ogród lub taras z donicami betonowymi? Przejrzyj katalog Modern Concrete i wybierz donice ogrodowe z betonu architektonicznego dla siebie. Zwróć uwagę na kształt i wybierz kolor, jaki mają posiadać donice ogrodowe betonowe. Cena najczęściej będzie uzależniona m.in. od wymiaru donicy.

Donice ogrodowe betonowe – producent Modern Concrete

Modern Concrete jako producent donic betonowych zdecydowanie wyróżnia się na rynku. Oferujemy akcesoria ogrodowe zachwycające estetycznym wyglądem, wpisującym się w najnowsze trendy aranżowania zieleni, a także trwałością i wytrzymałością niezależnie od warunków pogodowych. Wszystko to sprawia, że nie ma drugich takich produktów jak nasze donice ogrodowe betonowe. Ich cena również zachęca do zakupu, czy raczej długoterminowej inwestycji. W końcu beton jest surowcem, który zachowuje świetny stan i wygląd przez wiele lat, więc każda donica ogrodowa betonowa będzie świetnie prezentować się przez długi czas.

Chcąc efektownie urządzić ogród, postaw na nasze donice betonowe. Cena poszczególnych produktów podawana jest telefonicznie lub mailowo. Jeśli marzą Ci się piękne donice z betonu architektonicznego, producent Modern Concrete będzie najlepszym wyborem. Zapraszamy do kontaktu!