Donice z betonu architektonicznego

Beton jest tworzywem o niezwykle szerokim zastosowaniu. Można z niego zrobić nie tylko elementy wykończeniowe, ale także przedmioty o walorach dekoracyjnych i użytkowych. W ostatnim czasie popularnością cieszą się zwłaszcza donice z betonu architektonicznego. Ich produkcją zajmuje się firma Modern Concrete

Donice betonowe

Donica 100x50x50cm

Donice kwadratowe

50x50x50 40x40x40

Donica 50x50x50

Donice kwadratowe wysokie

50x50x50 40x40x40

Donice prostokątne

100x50x50 80x40x40

Donice prostokątne wysokie

120x40x70, 100x30x60

KOLORYSTYKA ELEMENTÓW TARASOWYCH I OGRODOWYCH:
płytki betonowe białe

Biały

płytki betonowe - jasny szary

Szary (naturalny)

płytki betonowe - ciemny szary

Ciemny szary

Płytki betonowe - antracyt
Antracyt

Beżowy

Modern Concrete – producent donic betonowych

Modern Concrete to producent donic betonowych, który na pierwszym miejscu stawia zawsze zadowolenie Klientów. Wychodząc naprzeciwko ich oczekiwaniom, proponujemy szeroki wachlarz akcesoriów ogrodowych wykonywanych na indywidualne zamówienie. W zakres naszej oferty wchodzą donice z betonu architektonicznego duże i małe, o kwadratowym oraz prostokątnym kształcie, dostępne aż w pięciu wariantach kolorystycznych: białym, beżowym, naturalnym, ciemnym szarym, antracytowym.

Do wyboru są następujące donice betonowe na wymiar:

  • donice betonowe kwadratowe o wymiarach 50x50x50, 40x40x40
  • donice betonowe kwadratowe wysokie, 50x50x100, 40x40x60
  • donice betonowe prostokątne, 100x50x50, 80x40x40
  • donice betonowe prostokątne wysokie, 120x40x70, 100x30x60

Ile kosztują donice ogrodowe betonowe? Cena produktów podawana jest każdemu Klientowi indywidualnie. Wystarczy wysłać zapytanie mailem lub zadzwonić, aby dowiedzieć się szczegółów.

Nowoczesne donice betonowe

Oryginalne i niepowtarzalne – te słowa najlepiej opisują donice z betonu architektonicznego. Producent Modern Concrete wykonaniem wszystkich akcesoriów ogrodowych od początku do końca zajmuje się sam, co przekłada się na ich unikalny wygląd. Robimy donice betonowe na zamówienie, które za sprawą swojej porowatej struktury, powstającej w wyniku napowietrzania oraz stygnięcia mieszanki, od razu przyciągają wzrok. W naszej ofercie nie ma dwóch modeli o takiej samej powierzchni, w czym bez wątpienia tkwi pewien urok. Każda donica ogrodowa betonowa prezentuje się nieco inaczej, choć nie zawsze jest to zauważalne na pierwszy rzut oka.

Donice betonowe do ogrodu

Donice ogrodowe z betonu architektonicznego Modern Concrete są chętnie wybierane przez Klientów z racji swoich licznych zalet. Pierwsza z nich to uniwersalny i ponadczasowy design zgodny z aktualnymi trendami. W ostatnim czasie na popularności zyskał minimalizm, którego idealny wyraz stanowią nasze nowoczesne donice betonowe. Wyróżnia je prosta, wręcz surowa estetyka oraz kształt wzorowany na figurach geometrycznych. Dzięki stonowanej kolorystyce, zdominowanej przez beże i szarości, doskonale komponują się praktycznie ze wszystkimi gatunkami roślin.

Uniwersalne donice z betonu architektonicznego

Donice ogrodowe z betonu architektonicznego mają szerokie zastosowanie w aranżacjach na świeżym powietrzu. W zależności od potrzeb można je wykorzystać na wiele sposobów. Najczęściej spotyka się donice betonowe na taras, donice betonowe do ogrodu oraz donice betonowe do postawienia przed domem. Mnogość dostępnych form i kolorów sprawia jednak, że pomysły na ich wkomponowanie w przestrzeń praktycznie się nie kończą. Dlatego też wszystkie dostępne w naszym sklepie donice z betonu architektonicznego można umieścić nie tylko na zewnątrz, ale także wewnątrz budynku zgodnie z obowiązującymi trendami.

Donice betonowe – trwałe i wytrzymałe

Trwałe i wytrzymałe donice ogrodowe betonowe? Producent Modern Concrete wie, że tylko takie są w stanie przetrwać na zewnątrz niezależnie od pogody. Dzięki innowacyjnej metodzie wytwarzania nasze donice betonowe na wymiar są więc odporne na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych i mogą być postawione na dworze bez ryzyka zniszczenia. Przed uszkodzeniami wynikającymi z przenikania wody z ziemi chroni je natomiast specjalna warstwa impregnująca.

Przy tak wielu cennych właściwościach, dla wielu osób może być zaskoczeniem, ile kosztują oferowane przez nas donice betonowe. Ceny produktów Modern Concrete są bowiem bardzo atrakcyjne, zwłaszcza biorąc pod uwagę ich wysoką jakość. Aby się o tym przekonać, wystarczy wysłać zapytanie o „donice betonowe-cennik”. Chcesz kupić do swojego ogrodu trwałe i wytrzymałe donice z betonu architektonicznego? Producent Modern Concrete oferuje wszystko, czego potrzebujesz i to w korzystnej cenie.

Donice ogrodowe z betonu architektonicznego

Miłośnicy ogrodnictwa z pewnością znają u nas coś dla siebie. Produkujemy donice betonowe do ogrodu, które świetnie sprawdzą się do posadzenia różnego rodzaju roślinności. Najlepszym wyborem będą do nich gatunki o nie rozrastającym się nadmiernie systemie korzeniowym i stosunkowo proste w uprawie. Kosodrzewina, Berberys, Bukszpan, Miskant Chiński czy Bambus Krzewiasty to tylko niektóre z nich. Nasze donice ogrodowe betonowe można także wykorzystać do bardziej wymagających roślin. Wówczas najlepiej umieścić je w specjalnej osłonce, aby miały optymalne warunki do rozwoju. Planujesz urządzić ogród lub taras z donicami betonowymi? Przejrzyj katalog Modern Concrete i wybierz donice ogrodowe z betonu architektonicznego dla siebie.

Donice ogrodowe betonowe – producent Modern Concrete

Modern Concrete jako producent donic betonowych zdecydowanie wyróżnia się na rynku. Oferujemy akcesoria ogrodowe zachwycające estetycznym wyglądem, wpisującym się w najnowsze trendy aranżowania zieleni, a także trwałością i wytrzymałością niezależnie od warunków pogodowych. Wszystko to sprawia, że nie ma drugich takich produktów jak nasze donice ogrodowe betonowe. Ich cena również zachęca do zakupu, czy raczej długoterminowej inwestycji. W końcu beton jest surowcem, który zachowuje świetny stan i wygląd przez wiele lat.

Jeśli chcesz efektownie urządzić ogród, postaw na nasze donice betonowe. Cena poszczególnych produktów podawana jest telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy do kontaktu!