Płyty betonowe na podjazd

Istnieje wiele pomysłów na zaaranżowanie przestrzeni przed domem. Ostatnio coraz częściej odchodzi się od tradycyjnej kostki brukowej na rzecz bardziej nowoczesnych rozwiązań. Jednym z nich są wielkoformatowe płyty betonowe na podjazd, których produkcją zajmuje się Modern Concrete.
Wykonujemy betonowe płyty na podjazd zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Szczegóły naszej oferty są dostępne w katalogu.

Płyty na podjazd betonowe

100x50x8

80x40x8

80x80x8

60x60x8

Modern Concrete  – wielkoformatowe płyty betonowe na podjazd

Wychodząc naprzeciwko Państwa oczekiwaniom, oferujemy beton architektoniczny na podjazd w postaci wielkoformatowych płyt. Jest to metoda wykańczania powierzchni, która z roku na rok zyskuje coraz więcej zwolenników. Wszystko dzięki surowemu wyglądowi, znacznie lepiej komponującemu się z nowoczesnym budownictwem niż tradycyjna kostka brukowa. Nasze płyty betonowe na podjazd są proste i minimalistyczne, dlatego doskonale wpasowują się w modne obecnie koncepcje aranżowania przestrzeni przed domem, a jednocześnie odznaczają się uniwersalnością, jeśli chodzi o możliwości tworzenia kompozycji.

Wszystkie dostępne u nas płyty betonowe na wjazd do garażu mają charakter wielkoformatowy. Chcąc ułatwić Państwu ich dopasowanie do swoich potrzeb, sprzedajemy je aż w czterech rozmiarach oraz wariantach kolorystycznych. Do wyboru jest między innymi barwa biała, naturalna, ciemna szara i antracytowa.

Ile kosztują nasze płyty betonowe na podjazd? Cena produktów Modern Concrete zależy od ich wielkości. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy skontaktować się telefonicznie lub mailowo.

Unikalny beton architektoniczny na podjazd

Jedyny w swoim rodzaju – taki właśnie jest beton architektoniczny. Podjazd z niego wykonany będzie zdecydowanie wyróżniał się na tle sąsiadujących posesji. Płyty o porowatej, surowej powierzchni przyciągną wzrok otoczenia nie tylko z racji nowoczesnej prezencji, ale także niepowtarzalności. Każda z nich wygląda bowiem nieco inaczej od drugiej, co zawdzięczają bąbelkom powietrza, które dostają się do mieszanki podczas produkcji. Płyty betonowe architektoniczne na podjazd tworzą unikaną, niepowtarzalną, a zarazem harmonijną aranżację przestrzeni przed domem. Próżno szukać drugiej takiej, co dodatkowo przemawia za ich zakupem.

Płyty betonowe architektoniczne na podjazd – trwałe i wytrzymałe

Nasze płyty na podjazd garażowy są nie tylko nowoczesnym, estetycznym wykończeniem powierzchni. Cechuje je także odporność na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych, takich jak deszcz, mróz czy śnieg. Nie chłoną nadmiaru wody, a brud nie dostaje się pod ich powłokę, dzięki czemu po wielu latach prezentują się równie dobrze co w momencie zakupu. Wszystko dlatego, że w Modern Concrete dbamy o to, aby odpowiednio zabezpieczyć płyty betonowe na podjazd do garażu. Każdy element posiada specjalną powłokę, chroniącą go przed czynnikami zewnętrznymi i ułatwiającą czyszczenie.

Oferowane przez nas płyty betonowe architektoniczne na podjazd to również niezwykła wytrzymałość. Są w stanie utrzymać ciężar samochodów osobowych, nawet ciężarowych w zależności od grubości.

Płyty betonowe na wjazd do garażu Modern Concrete

Płyty betonowe na wjazd do garażu Modern Concrete mają oryginalny wygląd, który doskonale uzupełnia nowoczesne budynki oraz dużo większą wytrzymałość od dostępnych na rynku alternatyw. Ich instalacja jest łatwa i szybka, co sprawia, że są lepszym wyborem od tradycyjnej kostki brukowej czy cegły klinkierowej. Nasz beton architektoniczny na podjazd nie ma sobie równych – pod każdym względem!

Chcesz zamówić płyty betonowe na podjazd? Cena elementów zależy od ich wymiarów oraz potrzebnej ilości. Zadzwoń lub napisz do nas, aby ustalić szczegóły!