Strona główna » Projekty indywidualne

Projekty indywidualne

Dekoracje wykorzystujące betonowe elementy zdobywają coraz większą popularność. W Modern Concrete proponujemy naszym klientom rozwiązania dopasowane do ich wyobrażeń. Realizujemy projekty na zamówienie. Kształtujemy beton architektoniczny wedle życzeń.

Przygotowaliśmy coś specjalnie dla osób, które szukają firmy realizującej projekty indywidualne z betonu architektonicznego. Wykonaliśmy już wiele takich kreacji, na przykład blaty betonowe do baru, podesty pod drzwi wejściowe i pod pomniki, przepiękne blaty do łazienek czy dekoracyjne parapety. A to tylko niewielka część. Dowiedz się, co jeszcze możemy zrobić z betonu!

Beton architektoniczny ma wiele zastosowań, a powstałe z niego konstrukcje są ciekawe wizualnie, trwałe i odporne na uszkodzenia. Beton nie jest nudnym tworzywem, a w dobrych rękach ujawnia swoje nader interesujące właściwości! W Modern Concrete wiemy, jak beton nagiąć do naszej woli.

Prefabrykacja z betonu architektonicznego to nic innego, jak proces wcześniejszego przygotowywania małych elementów architektury, które następnie składane są w całość na miejscu budowy. Elementy prefabrykowane z betonu architektonicznego wykorzystywane są do wytwarzania części konstrukcyjnych, elewacyjnych, czy jako składowe małej architektury, którą możemy obserwować w przestrzeni publicznej.
Prefabrykacja z betonu architektonicznego – zalety:
  • Możliwość wykonania różnych przedmiotów i ich komponentów. Najczęściej spotykane to: ławki, kosze na śmieci, schody, donice, płoty.
  • Powtarzalność w zakresie formy i dokładność pod względem wymiarów.
  • Możliwość otrzymania różnych wersji kolorystycznych i faktur.
  • Elementy prefabrykowane z betonu architektonicznego są do siebie bardzo podobne, ale nigdy nie są identyczne. Można powiedzieć, że mają swoje indywidualne „odciski palców”.
  •  Automatyzacja procesu umożliwia wysoką wydajność produkcji.

Prefabrykacja z betonu architektonicznego jest procesem dającym wiele możliwości i znacznie przyspieszającym przebieg budowy oraz wykończenia budynków czy obiektów architektury miejskiej. Elementy prefabrykowane z betonu architektonicznego od Modern Concrete można zamówić z wyprzedzeniem na podstawie wcześniej przygotowanego projektu lub wykorzystać gotowe elementy z naszej oferty. Znajdują się w niej między innymi okładziny na elewacje, płyty wewnętrzne, stopnie schodów, donice i betonowe blaty.