Strona główna » Płyty elewacyjne

Płyty elewacyjne z betionu architektonicznego

Modern Concrete to płyty elewacyjne z wysokiej jakości betonu architektonicznego o pięknie ukształtowanej strukturze (od satynowej gładkości po średnią i mocną porowatość), smukłe i bardzo cienkie (8 mm).

Produkowane przez nas płyty z betonu architektonicznego spełniają wszelkie wymagane normy i są odpowiednie do montowania na zewnątrz jako elewacja budynku. Możliwe jest montowanie płyt elewacyjnych na klej, kotwy montażowe jak i na podkonstrukcjach aluminiowych. Betonowe płytki elewacyjne mogą też być montowane na elewacjach wentylowanych. W naszej galerii znajdziecie przykładowe realizacje elewacji z wykorzystaniem naszego produktu.

Betonowe płytki elewacyjne na zamówienie

Wykonujemy płyty elewacyjne w rozmiarach spersonalizowanych zarówno dla klienta indywidualnego jak i biznesowego. Przenieś współczesne trendy z wnętrz także na elewację budynku firmy czy domu. Betonowe płytki elewacyjne sprawią, że zarówno obiekt mieszkalny, jak i biurowy wyróżni się na tle pozostałych, a szeroki wybór wariantów faktur i barw w naszej ofercie sprawi, że budynek nigdy nie będzie monotonny.

W naszej standardowej ofercie proponujemy dwa rozmiary płyt w pięciu wariantach kolorystycznych oraz trzech rodzajach faktury:

60 cm / 120 cm
Grubość: NOWOŚĆ 1,1 cm / 2cm
Powierzchnia: 0,72 m²
Waga: 13 kg / 24 kg
50 cm / 100 cm
Grubość: 1,5 cm
Powierzchnia: 0,5 m²
Waga: 15 kg

Faktura płyt z betonu architektonicznego

Gładka
Porowata
Mocno porowata

Kolor płyt z betonu architektonicznego

Biały
Szary (naturalny)
Ciemny szary
Antracyt

Elewacyjne płyty betonowe – ponadczasowa prostota

Jeśli zależy Ci a modnej elewacji budynku, to betonowe płyty elewacyjne sprawdzą się świetnie. Są one w pełni odporne nawet na najtrudniejsze warunki pogodowe czy wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Elewacyjne płyty betonowe wyróżnia też wyjątkowa estetyka i elegancja. Aby podkreślić minimalistyczne bryły w industrialnym stylu, wybieraj więc właśnie takie płyty elewacyjne. Cena, która nie jest wygórowana, stanowi tylko dodatkową zaletę, która zachęci Cię do zakupów. Świetnie będzie prezentował się też cokół z betonu architektonicznego, który oprócz funkcji konstrukcyjnej może też stanowić ozdobę. Wyraziste i jaskrawe kolory elewacji budynków były popularne kiedyś. Dziś stawia się już na bardziej stonowane barwy, które nigdy nie przestaną modne. Warto więc wybierać betonowe płyty elewacyjne w kolorach tj. szary, biały czy antracytowy. Takie barwy na budynkach prywatnych czy nawet obiektach użyteczności publicznej zawsze pięknie współgrają z przyrodą, która je otacza oraz miejskim krajobrazem większych miast. Płyta betonowa elewacyjna efektownie ozdobi ściany każdego budynku, jeśli jednak masz wątpliwości, jaki kolor i rozmiar będzie najbardziej odpowiedni – skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy i podpowiemy, które elewacyjne płyty betonowe będą najlepsze.

Płytki betonowe elewacyjne od Modern Concrete

Ponieważ betonowe płyty elewacyjne stanowią nie tylko ozdobę, ale też ważny element aranżacji budynku, który ma służyć przez bardzo długi czas – nie warto ryzykować zakupu niesprawdzonych materiałów wykończeniowych. Gdy odpowiednie zasady produkcji nie zostaną zachowane, pojawić się mogą wady i niedociągnięcia (np. wybrzuszenia czy krzywe płyty), co na dłuższą metę może przeszkadzać w użytkowaniu i niepotrzebnie irytować. Warto więc zawsze stawiać na rozwiązania firmy, która ma doświadczenie i specjalizuje się w produkcji elementów najwyższej jakości, do których należą płytki betonowe elewacyjne. Do takich firm należy Modern Concrete. Najlepiej znamy swój produkt i dokładamy wszelkich starań, aby każda płyta betonowa elewacyjna była przygotowywana zgodnie z własną technologią, którą wypracowaliśmy. Sprawia to, że wszystkie płytki betonowe elewacyjne, które znajdują się w naszej ofercie, mają identyczne parametry trwałości i wytrzymałości. Nie dopuszczamy do sprzedaży produktów, które nie spełniają najwyższych standardów dotyczących solidności i estetyki. Jeśli więc cenisz sobie jakość i gwarancję trwałości na długi czas. Świetnie trafiłeś. Zapraszamy do składania zamówień, a w razie pytań pozostajemy do dyspozycji.