O firmie

Producent płyt z betonu architektonicznego Modern Concrete

Modern Concrete jest polskim producentem betonu architektonicznego.

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu płyt w oparciu o własną technologię wypracowaną przez nasz zespół, co sprawia, że płytki betonowe przez nas oferowane są trwałe i wysokiej jakości.

Beton architektoniczny, to doskonała propozycja dla osób ceniących estetykę wnętrz nowoczesnych, industrialnych, czy loftowych. Produkt ten cieszy się dużą popularnością wśród aktualnie panujących trendów w budownictwie czy aranżacji wnętrz.

Firma Modern Concrete to zespół młodych ludzi otwartych na nowe inspiracje, ceniących nowoczesny design i wzornictwo i gotowych na wyzwania stawiane nam przez naszych Klientów.

Dlaczego warto kupować płyty betonowe u producenta?

 
Niskie ceny płyt z betonu architektonicznego – dzięki temu, że kupujecie płyty u producenta, otrzymujecie najniższą z możliwych cen. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem płyt z betonu architektonicznego Modern Concrete.
Szybka i terminowa realizacja zamówienia – zakup płyt u producenta gwarantuje szybką realizację zleceń. Jako producent betonu architektonicznego dysponujemy obszernym magazynem, który zapewnia ciągłość o terminowość dostaw.
Realizacja dużego zamówienia nie jest dla nas problemem – posiadamy duże stany magazynowe płyt. Dzięki temu jesteśmy wstanie zapewnić terminowe realizacje największych zamówień.
Bezpieczny i szybki transport – jako producent posiadamy opracowany system kontroli i pakowania płyt. Wysyłamy je na paletach, każda warstwa płyt jest oddzielona przekładkami. Dzięki solidnemu zabezpieczeniu przesyłek, docierają one do naszych klientów w Polsce i Europie bez uszkodzeń.
Płyty w różnych rozmiarach – produkujemy płyty w dwóch standardowych rozmiarach 50 x 100 cm i 60 x 120 cm. Jesteśmy wstanie wyprodukować płyty o różnych rozmiarach, w tym celu prosimy o kontakt. Nasze płyty cechują się dużą wytrzymałością i są stosunkowo lekkie. Niski ci
Lekkie i wytrzymałe płyty – oferowana przez nas wielkość i grubość płyt z betonu architektonicznego, zapewnia im wystarczająca wytrzymałość, dlatego nie muszą być dodatkowo zbrojone, co wpływa na to, że oferowane przez nas płyty są zarówno wytrzymałe jak i lekkie.
Rzetelne, profesjonalne doradztwo – jako producent płyt z betonu architektonicznego, najlepiej znamy swój produkt. Dzięki temu otrzymacie porady wprost u źródła.
Jako producent płyt z betonu architektonicznego współpracujemy z architektami wnętrz, deweloperami i firmami budowlanymi. Nasze płyty z betonu architektonicznego zdobią budynki nie tylko w polsce ale i za granicą. W naszym dziale z realizacjami znajdziecie część z naszych licznych realizacji.
Skontaktuj się z nami!
Zapewnimy Ci fachową obsługę i doradztwo.
Modern Concrete – producent płyt z betonu architektonicznego.