Nie ważne jak, ważne co…

Osiągniesz przy pomocy betonu architektonicznego

Minimalizm, industrializm albo Twój własny styl!

Beton jest uniwersalnym tworzywem, służącym zarówno jako materiał konstrukcyjny, jak i wykończeniowy oraz ozdobny. Można wyczarować z niego wiele ciekawych dekoracji, albo po prostu zabezpieczyć ściany przed uszkodzeniami. Okładziny betonowe doskonale sprawdzą się do wszystkich powyższych zastosowań, a z pewnością znajdzie się ich jeszcze więcej.

okładziny betonoweOkładziny betonowe chronią ścianę i nadają się wszędzie tam, gdzie potrzebne są cienkie oraz lekkie warstwy zewnętrzne dla zabezpieczenia elementów wnękowych, klatek schodowych, wnętrz itd. Są wskazane w miejscach, gdzie jest mało dostępnej przestrzeni, a dzięki wysokiej elastyczności płyt możliwe jest profilowanie lekko wygiętych elementów. Jest to wykonalne dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii i kontrolowanego procesu produkcyjnego. Stosujemy rozwiązania pozwalające na uzyskanie różnej kolorystyki i odcieni płyt betonowych. Wykonujemy okładziny w kolorze białym, naturalnym szarym, w wielu odcieniach brązu, antracytu lub czerni.

Okładziny betonowe z betonu architektonicznego mogą mieć różnorodną strukturę i fakturę, a zależy to wyłącznie od potrzeb zamawiającego – co najważniejsze, możemy uzyskać dużą powtarzalność. Ze względu na specyfikę produkcji każda płyta jest odrobinę inna, ale złożone w całość utworzą spójną, jednolitą strukturę. I to jest największą zaletą okładzin betonowych. Mogą być montowane kawałek po kawałku, jak panele ścienne. Zamów u nas tyle elementów ile potrzebujesz, a następnie zamontuj je na ścianie w docelowym miejscu – bez tynkowania, natryskiwania i „brudnych” prac. Okładziny betonowe są łatwe w montażu, a co najważniejsze – wyglądają naprawdę niesamowicie. Stwarzają industrialny klimat, niezależnie od tego, czy zostaną zamontowane na klatce schodowej, w obszernym pomieszczeniu, czy też może będą wyłącznie dekoracją. Struktury z betonu architektonicznego są na topie w trendach wnętrzarskich. To estetyczne, trwałe i odporne na uszkodzenia elementy wykończeniowe.

Odkryj więcej możliwości, jakie dają okładziny betonowe

Sprawdź też inne rozwiązania w zakresie okładzin ściennych

Wybierz te, które Tobie najbardziej odpowiadają!