Strona główna » Blaty betonowe kuchenne

Betonowe blaty kuchenne – oferta i cennik

Betonowe blaty kuchenne
Stwórz wyjątkową kuchnię dla siebie, dla rodziny
i dla Twoich gości

Stylowe, nowoczesne, minimalistyczne – blaty betonowe Modern Concrete są elementami nie tyle funkcjonalnymi, co tworzącymi klimat kuchni. Do designu pomieszczenia można podejść dwojako – od ogółu do szczegółu, czyli dobierając dodatki pasujące do ogólnej koncepcji wystroju; albo od szczegółu do ogółu, tworząc kompozycję wokół charakterystycznego elementu. Blat betonowy sprawdzi się do obu tych filozofii. Sprawdzi się również wtedy, gdy po prostu chcesz zamontować porządny, dobrze wyglądający i wytrzymały blat kuchenny betonowy.

Betonowy blat kuchenny

Dobry wybór do kuchni nowoczesnej i tradycyjnej

Dobry wybór dla każdego

Produkujemy akcesoria i elementy konstrukcyjne z płyt betonowych, tzw. betonu architektonicznego o bardzo dobrych parametrach wytrzymałościowych. Pod względem składu, blaty z betonu są takie same, jak inne elementy z betonu architektonicznego. To mieszanina piasku, cementu i wody z domieszkami preparatów zwiększających plastyczność i odporność płyty. Ponadto do wyrobu blatów stosuje się domieszki barwników, dających różne efekty kolorystyczne, a możliwości ich łączenia bądź zastosowania dodatkowych zdobień sprawiają, że… nie ma dwóch, identycznych blatów.

Dlaczego blat betonowy?

Beton jest wytrzymałym i uniwersalnym materiałem, z którego można stworzyć wiele elementów wystroju wnętrz, między innymi: wyspy kuchenne, zlewozmywaki, umywalki, brodziki, elementy dekoracyjne i blaty betonowe.

Wśród wielu zalet, jakie ma betonowy blat, do tych najważniejszych należą:

  • Betonowy blat w kuchni jest trwały, wytrzymały i odporny na zarysowania – co ma znaczenie, ponieważ na blatach, nieraz bezpośrednio bez żadnych podkładek, kroi się produkty spożywcze.

  • Jest odporny na działanie wilgoci, wysokich temperatur i agresywnych środków czyszczących, również tych o właściwościach ściernych.

  • Blat betonowy nie wymaga zachowania szczególnych środków ostrożności, wystarczy go zaimpregnować raz na kilka lat.

  • Blaty betonowe sprawdzą się nie tylko w kuchni, ale również w łazienkach, gdzie ze względu na dużą wilgoć wymagane jest zastosowanie specjalnie impregnowanych materiałów.

  • Pod warunkiem zachowania odpowiednich warunków higienicznych, betonowy blat kuchenny jest aseptyczny, a to oznacza, że nie gromadzą się na jego powierzchni bakterie i grzyby, które atakują np. drewno i są bardzo trudne do usunięcia nawet przy regularnym czyszczeniu powierzchni.

  • Dużą zaletą blatu z betonu jest również cena, która jest niezwykle atrakcyjna, zestawiając ją z jakością i trwałością takiego wyposażenia.

Blaty betonowe Modern Concrete mogą być elementem wyposażenia minimalistycznej kuchni w stylu industrialnym, stylowej kuchni nowoczesnej, kuchni klasycznej, a nawet kuchni w stylu retro. Nie ma ograniczeń – blat z betonu łatwo wkomponować w każdy styl wyposażenia wnętrz, zwłaszcza że można go elastycznie ozdabiać i modyfikować pod kątem kolorystyki.

Z dumą prezentujemy ofertę na betonowe blaty kuchenne i zachęcamy do zapoznania się z naszymi możliwościami. Przedstawiamy tutaj kilka przykładowych realizacji i inspiracji do wykorzystania we własnym mieszkaniu. Blat betonowy do kuchni to wiele korzyści: cena, jakość, długa żywotność, trwałość i estetyka. Odkryj z nami więcej zalet, jakie daje blat kuchenny z betonu.

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!