Zakupy on-line są czymś tak naturalnym, że nawet dzieci to robią. Warto jednak się zastanowić, czy faktycznie da się wszystko zamówić w ten sposób? Co z akcesoriami budowlanymi, które do najmniejszych i najlżejszych nie należą, a podczas transportu mogą ulec uszkodzeniu? Rozwiewając wszelkie wątpliwości, odpowiadamy: tak, produkty budowlane można zamówić przez internet.

Zakupy on-line akcesoriów budowlanych. Czy to ma sens?

zakupy online akcesoria budowlane

Zazwyczaj proces zamawiania w przypadku tego typu produktów wygląda tak: idzie klient do sklepu lub marketu budowlanego, kupuje potrzebne rzeczy, a następnie pakuje sprzęt do własnego środka transportu albo zamawia firmowy przewóz. Tak czy inaczej, musi pojawić się na miejscu, by dokonać transakcji. O ile w przypadku pewnych produktów to ma sens, o tyle nie w każdej sytuacji.

Są przedmioty, które można bezproblemowo zamówić on-line lub telefonicznie, a następnie wygodnie odebrać przesyłkę od kuriera. Oczywiście w zależności od rodzaju zamówienia, przesyłka może dotrzeć kurierem w paczce lub na palecie. W przypadku akcesoriów z betonu w grę wchodzi wyłącznie to drugie rozwiązanie.

Jak zamawiać przez internet, czyli FAQ dla naszych klientów

Ten artykuł ma za zadanie nie tylko potwierdzić, że można zamawiać akcesoria budowlane przez internet i, że jest to łatwe, ale przede wszystkim rozwiać wątpliwości naszych klientów i odpowiedzieć na najczęstsze pytania. Dlatego zebraliśmy je tu wszystkie w jednym miejscu.

  • Gdzie mogę zobaczyć wasze produkty? To naturalne, że każdy chce przed zakupem zapoznać się z ofertą. Produkty z betonu architektonicznego możesz zobaczyć na stronie www w zakładce oferta oraz hali magazynowej w Trzebnicy przy ul. Prusickiej 24, woj. dolnośląskie. Chętnie też wyślemy do Ciebie kurierem próbki płyt o wymiarze 20×20 cm. Próbki są bezpłatne, wymagane jest jedynie opłacenie kosztów wysyłki.

  • Jak zamawiać przez internet produkty budowlane, czyli w jaki sposób złożyć zamówienie? Modern Concrete jest przede wszystkim producentem płyt architektonicznych, nie prowadzimy tradycyjnego sklepu on-line, za to kontakt z nami jest bardziej bezpośredni, a wszystkim zajmują się nasi pracownicy. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami e-mailowo, telefonicznie lub poprzez wiadomość prywatną na Facebooku i napiszesz nam, czego potrzebujesz. Proste? Proste.

  • Jak realizowana jest wysyłka na akcesoria budowlane? Sklep po otrzymaniu zamówienia kompletuje je, a następnie wysyła płyty kurierem paletowym na terenie Polski. Koszt usługi jest zależny od liczby i wymiaru zamówionych płyt. Możliwa jest też wysyłka za granicę, w takim wypadku koszty są wyceniane indywidualnie. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by odebrać materiały osobiście.

  • Czy transport i zakupy przez internet są bezpieczne? Bezpieczniejsze niż transport na własną rękę. Produkty są odpowiednio zabezpieczone i przewożone na specjalnych paletach. Są też objęte gwarancją na transport, dlatego jeżeli dojdzie do ich uszkodzenia w drodze, nie ponosisz z tego tytułu strat.

  • Jak można zapłacić za zamówienie on-line? To bardzo proste, w końcu żyjemy w globalnej wiosce i obrót gotówki już nie jest tak istotny. Jeżeli chcesz, możesz zapłacić osobiście, ale przyjmujemy też płatność na podstawie proformy przelewem on-line lub tradycyjnym, poprzez PayPal, a także przy odbiorze, lecz tylko dla produktów ze standardowej oferty. Produkty z betonu na zamówienie dostępne są tylko po przedpłacie.

  • Jaki jest czas realizacji? – To zależy od zamówienia. Produkty z betonu, dostępne w standardowej ofercie, jeżeli tylko są na magazynie, dostępne są od ręki. W przypadku większych lub niestandardowych zamówień czas oczekiwania wynosi około 5-7 dni roboczych, natomiast hurtowe zlecenia są realizowane indywidualnie i czas zależy od ich wielkości.

  • Czy można zamówić płyty oraz usługę montażu? Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją akcesoriów z betonu i nie wykonujemy montażu. To produkty przystosowane do tego, aby można było je samodzielnie łatwo zamontować. Tu znajdziesz instrukcję. Oczywiście, jeżeli nie masz doświadczenia, warto skorzystać z usług profesjonalnych firm budowlano-remontowych.

Czy teraz już wiesz, jak kupić nasze produkty bez wychodzenia z domu lub firmy? To naprawdę jest banalnie proste, a jeżeli potrzebujesz pomocy przy wyborze konkretnego rozwiązania, nasi pracownicy z przyjemnością Ci w tym pomogą.