REALIZACJE

 

 

Realizacje z zastosowaniem betonu architektonicznego. Beton architektoniczny, to doskonała propozycja dla osób ceniących estetykę wnętrz nowoczesnych, industrialnych czy loftowych.

Znawców tego stylu z pewnością zadowolą wysokiej jakości płyty MODERN CONCRETE, które już znalazły swoje miejsce w wielu aranżacjach wnętrz w całej Polsce.

To, co jest tak bardzo przez wielu cenioną zaletą, że nie ma dwóch takich samych płyt. Oczywiście dobieramy sobie kolor i fakturę, ale porowatość i lekkie przebarwienia charakterystyczne dla betonu, zawsze tworzą indywidualny i niepowtarzalny wzór.

Zastosowanie płyt z betonu architektonicznego

Zastosowanie betonu architektonicznego jest doskonałym rozwiązaniem na oryginalną dekorację budynków wewnątrz jak i na zewnątrz. Szeroka gama kolorów i faktur (rodzajów) betonu architektonicznego pozwala osiągnąć zaskakujące efekty wizualne. Nasze płyty z betonu dekoracyjnego mają uniwersalne rozmiary pozwalające na swobodne układanie kompozycji w dowolnych konfiguracjach. Prosty montaż, możliwość dokładnego przycinania, jednakowe wymiary płyt sprawiają, że jest to coraz bardziej popularny element dekoracyjny. Beton ozdobny cechuje się tym, że nie ma dwóch jednakowych płyt. Każda z płyt ma wyjątkową strukturę, naturalne żyłki i przebarwienia. Zobacz rodzaje, kolory i wymiary betonu architektonicznego

Dzięki unikalnym właściwościom betonu architektonicznego, takim jak różnorodna struktura, kolorystyka i naturalne przebarwienia znajduje on zastosowanie w dekoracji wnętrz domów i mieszkań zarówno tych nowoczesnych jak lofty czy designerskie apartamenty ale także w klasycznych wnętrzach nadając im niepowtarzalny styl i wygląd. Dzięki możliwości montażu płyt na różne sposoby, możemy osiągnąć rozmaite efekty wizualne.

Nasz beton architektoniczny był zastosowany w domach, mieszkaniach, budynkach użyteczności publicznej, lokalach usługowych i w firmach.

Powyżej znajdują się realizacje z wykorzystaniem naszych produktów:

  • Beton architektoniczny w sypialni, kuchni, salonie i pokoju dziecięcym,
  • beton architektoniczny jako obudowa kominka i ściany pod telewizor,
  • zastosowanie betonu architektonicznego na klatkach schodowych
  • beton architektoniczny w łazience i kuchni
  • płyty betonowe na zewnątrz budynków jako elewacja
  • zastosowanie betonu dekoracyjnego w salonie piękności, salonie fryzjerskim w barze.

Powyższe realizacje z zastosowaniem betonu architektonicznego Modern Concrete są tylko częścią naszego portfolio.

 

Skontaktuj się z nami!

Zapewnimy Ci fachową obsługę i doradztwo

Dokonując zakupu naszych produktów oświadczasz, iż zapoznałeś się z regulaminem oraz kartą produktu.